• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 20:17
Ostatnio też się spierałem z baratem że tylko PZU ma najlepsze ubezpieczenia ,a właśnie nie miałem racji .Dowiedziałem się że na poczcie posiadają ubezpieczenia godne uwagi .Choćby na samochód porównując moją składkę którą obecnie płacę to mam wyższą o 100 złotych .Wiec lepiej pochodź popytaj na pewno znajdziesz niższe ubezpieczenie mieszkania .
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 22:55
Na poczcie mają dobre ubezpieczenie?? No nie wierze w to co czytam. Jak poczta moze mieć dobre ubezpieczenie po za tym oni też zajmują sie ubezpieczeniami? Ciekawe co będzie za chwile. Moze sklep spożywczy zrobią. Najpierw bank teraz ubezpieczenia, rozkręca sie cos ta poczta.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:10
Skoot napisał
Na poczcie mają dobre ubezpieczenie?? No nie wierze w to co czytam. Jak poczta moze mieć dobre ubezpieczenie po za tym oni też zajmują sie ubezpieczeniami? Ciekawe co będzie za chwile. Moze sklep spożywczy zrobią. Najpierw bank teraz ubezpieczenia, rozkręca sie cos ta poczta.


No poczta się strasznie rozpanoszyła, naprawdę. Nie wiem czemu wszyscy polecają PZU ja mam średnie doświadczenie z nimi choć też jestem ubezpieczona, mimo to gdybym znalazła coś znaczenie bardziej mnie zadowalającego zmieniłabym PZU na inne
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:53
Niskie składki to bardzo sugestywne określenie. Najlepiej przejdź się po kilku ubezpieczycielach zapytaj jakie mają najniższe stawki i co one obejmują. Wtedy będziesz wiedzieć jaką cenę musisz zapłacić za to czego chcesz
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.12.2014 15:10
Najlepiej to chyba online brać, bo taniej no i się nie traci czasu na szukanie i chodzenie po agentach, bez wychodzenia z domu, składkę samemu można sobie wyliczyć. Ja się zastanawiam nad pakietem https://www.lu.pl/mieszkaniowe/mury-oc-z-assistance.html bo wyposażenie jest też ważne moim zdaniem, no i te podstawowe typu zalanie, a jest tu i assistance z usługami fachowców, co moim zdaniem bardzo się przydaje.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 9:09
jarek80 napisał
Niedawno kupiłem mieszkanie od dewelopera. Teraz zastanawiam się gdzie je ubezpieczyć. Żona namawia mnie na PZU ale jakoś nie jestem przekonany. Możecie mi polecić jakąś firmę ubezpieczeniową? Zależy mi na niskich składkach... Dobrze by było gdyby firma była godna zaufania i w razie wypadku wypłacała ubezpieczenie na czas.

Ja ubezpieczam się właśnie w PZU :)
Czemu nie jesteś przekonany? Jest to duża, sprawdzona firma ubezpieczeniowa. Praktycznie możesz być na 100% pewien,że wszystko będzie ok !
Z drugiej strony warto jest sobie porównać oferty innych towarzystw ubezpieczeniowych .Sama robię tak co roku.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 15:04
patkanka napisał
jarek80 napisał
Niedawno kupiłem mieszkanie od dewelopera. Teraz zastanawiam się gdzie je ubezpieczyć. Żona namawia mnie na PZU ale jakoś nie jestem przekonany. Możecie mi polecić jakąś firmę ubezpieczeniową? Zależy mi na niskich składkach... Dobrze by było gdyby firma była godna zaufania i w razie wypadku wypłacała ubezpieczenie na czas.

Ja ubezpieczam się właśnie w PZU :)
Czemu nie jesteś przekonany? Jest to duża, sprawdzona firma ubezpieczeniowa. Praktycznie możesz być na 100% pewien,że wszystko będzie ok !
Z drugiej strony warto jest sobie porównać oferty innych towarzystw ubezpieczeniowych .Sama robię tak co roku.
Jeśli mowa o porównywaniu to oczywiście zapraszamy do naszej nowiutkiej porównywarki ubezpieczeń :)
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 9:46
Co w sytuacji jeśli mieszkanie zostało zalane z winy sąsiada?. Czyje ubezpieczenie pokryje koszty naprawy takiej szkody? O tym tutaj. Spotkali się Państwo z taka sytuacją?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

16.1.2015 10:42
Chyba jasne, ze jak z jego winy to i z jego polisy.
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 15:09
Czy to dozwolona forma na tym forum?
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Odpowiedź