• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Allianz czy Hestia?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 18:31
mam do ubezpieczenia nowe auto, dealer zaproponował pakiet Allianz i Hestii, cena taka sama, zakres ponoć podobny;

jakie są Wasze opinie nt. ww. TU?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 8:02
szczerze, to jak czytam opinie klientów, to wychodzi na to, że lepiej jednak traktują ludzi w Allianz. Wiadomo, że czasem zawsze trafi się niezadowolony klient, ale na stronie Hestii takich głosów jest dość sporo.
Ja mam swoje auto ubezpieczone w EgroHestii, nie wiem, czy to jest to samo? Jeśli tak, to mogę stwierdzić, że wcale nie jest tak źle, tym bardziej, że ceny co roku spadają, zniżki się robią, choć przyznam, że póki co ominęło mnie zgłaszanie szkody, więc nie wiem, jak to z tym u nich jest.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 13:13
Trzeba wybrac w takim razie to z lepszym zakresem. Co ciekawe, z rankingu przygotowanego przez Polską Izbę Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych na podstawie relacji liczby skarg do udziału w rynku, wlasnie na Allianz i Hestie jest najmniej skarg. Chyba każdy wybór bedzie dobry :)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 21:42
wybrałem Allianz zgodnie z sugestią agenta, być może więcej mu za to TU płacą, obym nie musiał z tego ubezpieczenia korzystać

poza tym ostatnio jeden z klientów bardzo na Hestię narzekał, co prawda w kwestii odszkodowania za uszkodzenie koparki, ale to przeważyło
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź