• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie samochodu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 14:45
Tak mało??? 450 złotych ze zniżkami czy bez? Możesz mi podać namiary na nich? Mają w ogóle swoją siedzibę w Poznaniu? Właśnie kupiłam swój pierwszy samochód i muszę go gdzieś ubezpieczyć. Nie mam zniżek i boję się, że ubezpieczenie będzie mnie kosztowało majątek:/
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:24
Ja mam samochód ubezpieczony od 10 lat w PZU i nie mam zamiaru zmieniać ubezpieczyciela. Myślałam kiedyś o przejściu do Link4 ale popytałam trochę wśród znajomych i stwierdziłam, że sobie odpuszczę. Byłam nawet w Link4 na rozmowie z doradcą ale jakoś nie zrobili na mnie dobrego wrażenia.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:32
Oczywiście, że samodzielnie. Nie wiem po co byłaby Ci potrzebna pomoc pośrednika? W internecie jest sporo porównywarek, w których wpisujesz dane i wyświetlają Ci się wszystkie możliwe oferty, a Ty wybierasz tą, która Ci odpowiada.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:33
Ja swojego ubezpieczenia szukałam przez wyszukiwarkę z porównywarką i wybrałam AXĘ. Do tej pory wszystko w porządku płacę już drugi rok i na razie nie zamierzam z nich rezygnować. Chyba, że pojawi się jakaś lepsza oferta u innego ubezpieczyciela.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:13
Ja polecam LINK4 co prawda żadnej stłuczki ani nic nie miałem więc nie wiem jak działają ale ubezpieczenie nie jest drogie i mam już je wykupione drugi rok a kwota się nie zwiększyła ani nie zmniejszyła.
Cytuj
Odpowiedź