• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania od pożaru

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 11:39
Większość polis mieszkaniowych zawiera w podstawowym zakresie ochronę nieruchomości od pożaru. CO warto wiedzieć o ubezpieczeniach mieszkania od pożaru? Ja kupić i przed czym chroni? O tym tutaj. Państwa mieszkania są ubezpieczone? Jakie ubezpieczenie Państwo wybrali?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 20:55
Brałam polise w warcie, ma w zakresie rowniez ochrone przed pozarami.
Cytuj
Malgosia

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 4 razy

Wyślij wiadomość

3.2.2015 19:49
Ja proponuje zawsze Klientowi ubezpieczenie z pelnym zakresem, by potem nie bylo pretensji przy szkodzie. Oczywiscie wazne jest tez jak wyglada pozniej likwidacja szkody. Obecnie na rynku ma fajna promocje WARTA, PZU, UNIQA.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2015 7:42
Klienci zawsze się na takie godzą? Z pewnością jest droższe...
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2015 14:57
Sam ubezpieczałem mieszkanie w PZU . Mam tam również oczywiście ubezpieczenie od pożaru.
Które towarzystwo ubezpieczeniowe ma Waszym zdaniem najlepszą politykę przy likwidacji szkód?
Które najszybciej wypłaca odszkodowania?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

7.2.2015 15:35
Z zasady podstawowym ryzykiem w ubezpieczeniu mienia od żywiołów jest pożar, w ubezpieczeniu mienia prywatnego możemy wybrać wiele różnych zakresów ochrony do najszerszego tzw. allrisk ( od wszystkich ryzyk ).
Zawsze należy pamiętać o obowiązkach Ubezpieczajacego, których niedopełnienie w najgorszym przypadku może skutkować brakiem ochrony ubezpieczeniowej
Do obowiązków Ubezpieczonego - dobrego gospodarza jest utrzymanie budynku we właściwym stanie technicznym, również przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych . Prawo budowlane (art. 62) określa obowiązki właścicieli budynków jednorodzinnych w zakresie przeprowadzania, co najmniej raz w roku, kontroli stanu technicznego instalacji gazowej oraz przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych), a przynajmniej raz na pięć lat generalnego przeglądu stanu technicznego budynku i związanych z nim instalacji.
Należy zwrócić uwagę również na brak ochrony ubezpieczeniowej w budynkach i mieniu ruchomym w trakcie wykonywanych prac budowlanych lub remontowych, o ile szkoda powstała w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 16:15
Malgosia napisał
Ja proponuje zawsze Klientowi ubezpieczenie z pelnym zakresem, by potem nie bylo pretensji przy szkodzie. Oczywiscie wazne jest tez jak wyglada pozniej likwidacja szkody. Obecnie na rynku ma fajna promocje WARTA, PZU, UNIQA.
Takie ubezpieczenie pewnie jest drozsze, jaka jest roznica (tak srednio) ubezpieczenia z pełnym zakresem a podstawowego?
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 10:06
Ok 50% więcej. Cena ubezpieczenia zależy jednak głównie od metrażu mieszkania. Wiadomo,że większe mieszkanie bedzie musiało mieć wyższe ubezpieczenie.
Ja również mam ubezpieczenie od pożaru . Jest ono jednak wpisane w zakres całej polisy. Koniecznie trzeba zobczyć czy w ubezpieczeniu mamy jeszcze opcję na wyposażenie. Niektórzy oferuja ubezpieczenie od pożaru wyłącznie na gołe mury.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:08
roczen napisał
Ok 50% więcej. Cena ubezpieczenia zależy jednak głównie od metrażu mieszkania. Wiadomo,że większe mieszkanie bedzie musiało mieć wyższe ubezpieczenie.
Ja również mam ubezpieczenie od pożaru . Jest ono jednak wpisane w zakres całej polisy. Koniecznie trzeba zobczyć czy w ubezpieczeniu mamy jeszcze opcję na wyposażenie. Niektórzy oferuja ubezpieczenie od pożaru wyłącznie na gołe mury.
Serio az o polowe. Zreszta teraz TU proponuja pelne ubepzieczenia, od wszytskiego i to jest najwygodniejsze. Nikt nie jest tak na prawde w stanie przewidziec co moze spotkac.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:34
Koszt ubezpieczenia zależy od sum ubezpieczenia ( wartości mieszkania/mienia ) i od zakresu ubezpieczenia. Mieszkanie w bloku można dobrze ubezpieczyć ze składką roczną na poziomie 200zł.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź