• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zgłosić szkodę w ramach AC

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 11:14
Aby jak najszybciej otrzymać odszkodowanie w ramach AC warto pamiętać o kilku zasadach. O tym tutaj. A jak to wygląda z Państwa doświadczenia? Jak długo należy czekać?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 11:28
I jeszcze kilka słów o gotówkowym i bezgotówkowym rozliczaniu AC
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 13:57
Na szczęście jeszcze nie miałam sytuacji, w której musiałabym korzystać z ubezpieczenia ac niemniej często czyta się o nieuczciwych praktykach towarzystw ubezpieczeniowych.
Wprawdzie ustawowy termin wypłaty odszkodowania wynosi 30 dni ale różnie z tym może być. Niekiedy ubezpieczyciele przedłużają to ile tylko mogą...
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 8:03
Wprawdzie mam wykupione AC w aucie i ostatnio jadąc za jakimś tirem kamyk strzelił mi w szybę powodując lekkie pęknięcie. Wprawdzie można z tym jeszcze jeździć - czy tego typu szkody też naprawiane są z AC?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 16:07
pitarek napisał
Wprawdzie mam wykupione AC w aucie i ostatnio jadąc za jakimś tirem kamyk strzelił mi w szybę powodując lekkie pęknięcie. Wprawdzie można z tym jeszcze jeździć - czy tego typu szkody też naprawiane są z AC?
Jasne, ze tak. Zglaszaj jak najszybciej, zeby Ci szybka dalej nie poszła.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 13:24
Oczywiście, że tak ! Po to masz ac aby uznali Ci takie uszkodzenia. My mieliśmy kiedyś podobną sytuację z mężem. Również jechaliśmy samochodem i mały kamyczek uderzył w szybę. Firma ubezpieczeniowa wymieniła ją bez problemu ( samochód w leasingu). Nawet długo nie czekaliśmy .Sprawa została załatwiona w ciągu 2 tygodni i muszę przyznać,ze miło mnie to zaskoczyło.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 10:37
Ubezpieczenie autocasco jest dobrowolne, więc zawierane zgodnie z warunkami ubezpieczenia zaproponowanymi przez konkretne Towarzystwo Ubezpieczeń. Sposób postępowania w przypadku powstania szkody, oraz procedura likwidacji szkody opisane są w umowie ubezpieczenia. Najczęściej jednak agent przekazuje nam dodatkowo tzw. kartonik na którym są zapisane podstawowe dane ubezpieczenia i kontakt na infolinie pomocy assistance – tam poinformują nas co dalej mamy robić po wypadku komunikacyjnym.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź