• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie sprzetu elektronicznego

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

5.12.2014 14:30
Ubezpieczają Państwo sprzęt elektroniczny? Zastanawiają się Państwo czy warto? Przygotowaliśmy kilka argumentów za.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

5.12.2014 15:21
Podobnie jak z kartami uwazam ze nie ma potrzeby, przeciez sprzety sa na gwarancji przez jakis dluzszy czas.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.12.2014 15:10
W PZU jest takie ubezpieczenie. "od wszystkich ryzyk pozwala uzyskać odszkodowanie nie tylko z tytułu wystąpienia szkody materialnej w ubezpieczonym sprzęcie, ale również z tytułu szkody w oprogramowaniu,", z tym ze ta oferta jest bardziej skierowana do firm.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.12.2014 17:23
Aviva tez ma takie ubezpiecznie, komputery mozna sobie i inne sprzety spokojnie ubezpiczyc, ale w zasadzie nie wiem czy to konieczne, jak macie dobra polise na mieszkanie to powinna wystarczyc.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2014 15:45
Najlepiej miec dobrze ubezpieczone mieszkanie i sprzęty. Jak dla mnie np. takie ubezpieczenie telefonów jest niepotrzebne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:17
W mBanku można ubezpieczyć sprzęt elektroniczny. Przy sumie ubezpieczenia 1000 zł płaci się- miesięcznie 11,99 zł, przy sumie 2500zł- 19,99 zł, a przy 5000 zł - 29,99 zł. Warto sobie przeliczyć, chociaż dla mnie to naciąganie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.12.2014 15:14
Mam gwarancje, która dostałem przy zakupie. Po co to jeszcze ubezpieczać?
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 9:01
Gość napisał
Mam gwarancje, która dostałem przy zakupie. Po co to jeszcze ubezpieczać?

A po to aby się zabezpieczyć przed nieprzewidzianymi sytuacjami :)
Jeśli Ci się coś popsuje z winy producenta to faktycznie gwarancja obejmie naprawę ale co jeśli telefon Ci upadnie albo się zaleje?
W tym przypadku gwarancja na pewno nie zostanie uznana i zostaniesz sam z popsutym sprzętem :)
Jak masz ubezpieczenie to oddzadzą Ci pieniądze ( trzeba jednak dokładnie wczytać się w warunki).
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Gość

Niezarejestrowani

30.12.2014 22:22
No wlasnie, bo potem mogą powiedzieć, ze np. zalana telefonu nie ma w zakresie i juz po ubezpieczeniu. Ja sie w takie rzeczy nie bawię, już jak cos mi ukradną czy zbije to trudno...
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 17:47
W przypadku niektórych sprzętów jak np telefon to może i warto. Cały czas się tego używa. Poza tym telefon np taki Samsung G3 to nie jest tania rzecz. Wypadnie z kieszeni, pobije się i 1,5 tys zł które na niego poszło zostanie wyrzucone w błoto.
W przypadku tv, suszarek czy innego sprzętu AGD raczej bym nie wykupowała ubezpieczenia.
Cytuj
Odpowiedź