• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie przyczepki samochodowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:10
Jeśli posiadam zarejestrowaną przyczepkę samochodową to musze ja jakoś dodatkowo ubezpieczyć? Czy liczy się to razem z ubezpieczeniem samochodu?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:51
Ja nie mam nawet haku w samochodzie ale z tego co wiem to przyczepkę musisz oddzielnie ubezpieczyć, prawie tak jak pojazd. Ale nie wiem dokładnie jak nazywa sie takie ubezpieczenie
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 19:02
A to przyczepkę w ogole trzeba ubezpieczać?Sądziłam,że to nie jest w ogole potrzebne. Myślałam że tego nie traktuje sie jako oddzielny pojazd.
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 12:24
Ubezpieczenie przyczepki jest obowiązkowe, tak jak samochodu. Przyczepkę normalnie się rejestruje jak osobny pojazd, ma swoja rejestracje i powiem więcej, nawet na badania techniczne trzeba ja zaprowadzić. Swoją drogą zawsze zastanawiałem się czy taka przyczepka bez badań może się poruszać, a jeśli nie, to jak ją na te badania zaprowadzić... Chociaż w sumie, może na pierwszy przegląd to jest ileś tam czasu od zakupu.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:46
Zapytaj swojej firmy ubezpieczeniowej ale obawiam się, że jest to obowiązkowe tak samo jak obowiązkowe jest ubezpieczanie samochodu. Myślę, że w ubezpieczalni więcej CI powiedzą na ten temat bo wiadomo, ze każda ubezpieczalnia ma inne procedury
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:50
Mój tata ma przyczepkę do samochodu i z tego co wiem to musi miec ona odzielnie opłacone OC. Ma swój oddzielny dowód wiec ubezpieczenie jest obowiązkowe.
Cytuj
Odpowiedź