• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czym jest EKUZ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 11:09
Karta EKUZ czyli Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego jest jedną z najprostszych form zabezpieczenia na czas wyjazdu zagranicznego. Warto korzystać z tej opcji? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nasza analizą tego produktu.

A Państwo co sądzą o tym ubezpieczeniu?
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 12:54
Bardzo przydatny artykuł, nie wiedziałam wcześniej o informacjach z ostatniego akapitu. Wg mnie to jest przydatne, bez niej również jesteśmy ubezpieczeni, ale posiadanie jej wiele ułatwia, nie trzeba płacić za opiekę zdrowotną i oczekiwać na zwrot pieniędzy.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:43
nie miałam pojęcia o tym, że jest w ogole taka karta. Ale jest to bardzo fajny pomysł. Jak ktoś lubi podróżować po europie to po co za każdym razem wykupywać oddzielne ubezpieczenie.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:57
Szkoda , ze tak mało osób wie o takiej karcie. Chyba tylko ci którzy bardzo dużo podróżują i straja sie być na bieżąco z informacjami
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:49
To ja tez należe do tych którzy nie mieli o tym pojęcia. Wiadomo,że i tak jesteśmy ubezpieczeni ale po co mamy później czekała długo na pieniadze. Powinni to bardziej rozpowszechnić.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:05
O i to dla mnie jest kolejna nowość. Chyba musiała wejść niedawno bo raczej starałem sie byc na bieżąco z takimi rzeczami bo bardzo lubie podróżować
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 1:13
To chyba nie jest nowość, ja już dawno o tym słyszałam, jest to karta oferowana przez NFZ w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, na stronie NFZ można o niej przeczytać.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:30
Ja za bardzo nie wyjeżdżam za granicę więc nigdy się tym nie interesowałam, czy EKUZ to coś jak ubezpieczenie turystyczne, czy może turystyczne daje większy zakres? co bardziej się opłaca?
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:21
W przypadku ubezpieczenia turystycznego dostaje się odszkodowanie, a EKUZ zapewnia dostęp do leczenia i to jeszcze nie do końca wszedzie, zanim się gdziekolwiek pojedzie warto sprawdzić czy są tam placówki oferujące leczenie posiadaczom karty EKUZ
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:01
WNIOSEK O WYDANIE EUROPEJSKIEJ KARTY UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO w związku z pobytem czasowym w innym państwie członkowskim można złożyć droga elektroniczną na stronie nfz.
Cytuj
Odpowiedź