• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie indywidualne od różnych zdarzeń losowych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:17
W ING jest bardzo szeroka oferta ubezpieczeń. Można ubezpieczyć siebie, dzieci i małżonka. Mi za cztery osoby chyba wyszła składka w wysokości 200 złotych. Na razie jednak zrezygnowałam z tej oferty bo z kasą u nas krucho ale gdy tylko sytuacja się poprawi wykupię to ubezpieczenie.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:25
Ja chciałam się ubezpieczyć w ING. Zainteresowała mnie oferta Rakowi Wspak. Korzystasz z niej może? Ja umówiłam się z Panią z ING na poniedziałek rano by przedstawiła mi ofertę. Co w ogóle sądzicie o tym ubezpieczeniu? Warto się ubezpieczać na wypadek raka? Myślicie, że w razie czego (odpukać) wypłacą pieniądze?
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 20:11
Polisę oferującą ubezpieczenie od ryzyka zachorowania m in. na raka już 10 lat temu miała Pramerica, a podobne produkty mają w swojej ofercie choćby PZU Życie czy MetLife. Tyle, że mają one sporo gwiazdek i wykluczeń (sic!). Przerabiałam temat jakiś miesiąc temu. Przyznam, że skusiłam się na ubezpieczenie w ing między innymi na raka, przekonali mnie czerniakami i nieinwazyjnymi odmianami takimi które są u innych wykluczone,
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:39
A jakie są koszty tego ubezpieczenia ,może ktoś z Was opłaca .Czy mają jakieś warunki co do osoby która chce się ubezpieczyć .A może żądają jakiś zaświadczeń lekarskich .Czy osoba borykająca się z tą chorobą ma szanse na takie ubezpieczenie czy jest wykluczona ?
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:31
Idź do jakiegokolwiek ubezpieczyciela i zapytaj co możesz otrzymać w takiej stawce, później porównaj jego ofertę z innymi i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Jestem pewna, że w takiej cenie coś dla siebie znajdziesz.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:35
No właśnie przecież chyba możesz sobie sam wykupić ubezpieczenie z PZU. Jeżeli w tej kwocie się tam nie zmieścisz idź do jakiegokolwiek innego ubezpieczyciela i porównaj te oferty które posiadają. Wtedy będziesz wiedział co możesz dostać za taką cenę składki.
Cytuj
kaczynskimir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 9:19
Możesz tez poszukac przez Internet, można poszukać na porównywarkach i zamówić polisę przez Internet, ja tak robiłem z polsą wakacyjna i dużo taniej wyszło
Cytuj
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze!
kaczynskimir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 9:19
Możesz tez poszukac przez Internet, można poszukać na porównywarkach i zamówić polisę przez Internet, ja tak robiłem z polsą wakacyjna i dużo taniej wyszło
Cytuj
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze!
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:30
Najprościej wybrać się do kilku ubezpieczycieli i zobaczyć co zaproponują ci za taką kwotę. Trudno ci coś polecić bo każdy ma inne zdanie dotyczące ubezpieczycieli. A nie ma co liczyć na grupowe i lepiej samodzielnie się ubezpieczyć
Cytuj
Odpowiedź