• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie psa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 18:27
Witam
Chciałem zapytać co sądzicie o ubezpieczeniu zwierząt? Wiem że to dość nietypowe ubezpieczenie ale ostatnio zacząłem sie nad tym zastanawiać.
Oprócz ubezpieczenie psów czy kotów, można ubezpieczyć też na przykład konie. Dobrą zaletą takich ubezpieczeń jest fakt zwrócenia kosztów leczenia w przypadku choroby pupila. Słyszałem też że nie kosztuje ono tak dużo.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:19
o kurcze ja pierwszy raz słyszę o takim ubezpieczeniu. Ja tam jestem za ubezpieczeniem zwierzaków tylko w przypadku kiedy ten zwierzak jest moim żywicielem,pozostałe przypadki to fanaberia. Przecież nie popadajmy już w paranoje, a tak z ciekawości ile takie ubezpieczenie kosztuje?
Cytuj
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:02
A jak ktoś kocha bardzo swoje zwierzątko ? :) Co ciekawe przy takim ubezpieczeniu ważny jest wiek zwierzęcia, jego stan zdrowia, potwierdzany przez weterynarza przed wykupieniem polisy oraz kwota ubezpieczenia. Wysokość składki zależy m.in. od wartości ubezpieczanego zwierzęcia oraz zakresu ubezpieczenia. Także wbrew pozorom sporo czynników.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 21:31
Ludzie maja rożne upodobania,ale przyznam jeszcze jedno.
Myślę ze częściej własnie myślą o swoich pupilach niż osobie jeśli chodzi chociażby o polisy na życie. Jak dla mnie takie ubezpieczenie psa to już lekka przesada. Można to robić jak nie ma się na co juz wydawać pieniędzy w innym przypadku to zbędne.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 13:59
Faktycznie na rynku ubezpieczeniowym można spotkać się z takimi produktami. W swojej ofercie posiada je np. PZU. W jego ramach ochroną ubezpieczeniową mogą zostać objęte: zwierzęta gospodarskie, konie wyścigowe, sportowe i rekreacyjne, trzoda chlewna w gospodarstwach fermowych, strusie i emu. Ponadto ubezpieczenie zwierząt może być zawarte w zakresie: podstawowym (od padnięcia) lub rozszerzonym (od padnięcia i uboju z konieczności). Ubezpieczenie to kierowane jest do rolników. Znaleźć można także produkty ubezpieczające pupile takie jak psy i koty. Taka ofertę również znajdziemy w PZU, dodatkowo ubezpieczenie dla zwierząt domowych proponują m.in.: Warta, Generali oraz Allianz.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Laura1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 16:34
Uważam ze to nic dziwnego że ktoś chce ubezpieczyć psa lub kota .Zastanówmy się ile nas kosztuje leczenie, a co dopiero pupila jak jeszcze jest rasowy .Przecież zwykłego kundla nikt nie chciałby ubezpieczyć , myślę że te polisy są dla rasowych zwierząt .A może orjetujecie się czy ubezpieczając psa płacimy wysokie stawki?
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:38
No to chyba że ktoś jest naprawdę bardzo związany ze swoim pupilem. Dla mnie ubezpieczenia psa czy kota to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto.Wiadomo ze jest to stworzenie, które żyje , funkcjonuje ale żeby je od razu ubezpieczać? Ludzie czasem nie pomyślą o sobie a chcą ubezpieczać psa czy kota.
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:05
Dla mnie też jest to czysta fanaberia. jeśli ktos ma psa czy kota typowo rasowego dzięki któremu zarabia to jak najbardziej bo wtedy to jest jego źródło utrzymania i warto w takich przypadkach mieć jakieś zabezpieczenie. Jesli zwierze jest "zwykłe" to dla mnie takie ubezpieczenie jest bez sensu.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:31
Nie wszyscy mają kundelki albo dachowce. Ja gdybym kupiła psa za 3000 złotych jak moja znajoma też bym go ubezpieczyła. Zwierzęta chorują a ich leczenie nie jest tanie, dlatego lepiej zadbać o ich ubezpieczenie. A co mają zrobić ludzie którzy mają hodowle np. psów? Też chyba je ubezpieczają prawda? Nikt sobie nie pozwoli by rasowy zwierzak zdechł po miesiącu od zakupu.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 1:30
No w takich przypadkach jak najbardziej tak w końcu taki rasowy pies czy hodowla takich psów czasami jest jedynym źródłem dochodów, wtedy to prawie tak jak byśmy ubezpieczali samego siebie. Ale jak ktoś ma zwykłego kundelka to po co mu takie ubezpieczenie?
Cytuj
Odpowiedź