• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczkę z ubezpieczeniem medycznym gratis.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 15:12
Provident zaproponował nową ofertę promocyjną – pożyczkę z ubezpieczeniem medycznym gratis. Piszemy o tym tutaj
Co Państwo sadzą o takich rozwiązaniach?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 9:03
No na ubezpieczenia i gratisy od Providenta bym nie wierzył. Ludzie jak pożyczają w Providencie to nie dlatego, ze nie maja ubezpieczeń, ale potrzebują pieniędzy natychmiast.
Cytuj
Sonja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 0:42
Ja też jestem sceptyczna jeśli chodzi o tę firmę, z resztą przy takich odsetkach za pożyczki ubezpieczenia nie są tak całkiem za darmo, to tylko się tak nazywa, żeby przyciągnąć klienta... Nie wydaje mi się to korzystną ofertą, mimo wszystko, starania Providenta o klienta mnie nie przekonują
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 9:46
Oni mają z odsetek tyle pieniędzy, że raczej nie jest to tak całkiem w gratisie, ale w sumie zawsze zastanawiałam się czy te firmy nie obawiają się że ludzie przestaną płacić, bo nie będą mieć pieniędzy, co z tego że odsetki jak człowiek i tak nie zapłaci...
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:17
Ubezpieczenie medyczne to chyba dla osób które nie są ubezpieczone w pracy co jest chyba równoznaczne z faktem, że nie maja za co spłacać pożyczki, dobry chwyt na kolejnych biednych nieświadomych i też trochę naiwnych klientów.
Cytuj
Odpowiedź