• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A dobra firma?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 17:06
mam do was bardzo istotne dla mnie pytanie. W moim życiu wynikła taka sytuacja że potrzebowałem ubezpieczenia, w sumie bez większego zastanowienia zdecydowałem sie na Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. . Znajomy powiedział mi że to dobra firma. Niestety, teraz jak czytam na internecie opinie na ich temat to łapie sie za głowie. Mieliście z nimi styczność? Dobrze zrobiłem że ubezpieczyłem się tutaj? Jak ewentualnie się od nich wycofać?
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 21:25
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej firmie. Nawet jak próbowałam poszukać teraz jakiś informacji an internecie na ich temat to nic nie mogłam znaleźć. Nie wiem czy an twoim miejscu zaufałabym takiej firmie. Ja wiem że to polecenie przez znajomych ale czasami można się nieźle wkopać. A chyba na ewentualne odejście masz jakieś 30 dni.
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 16:21
Nawet o uszy mi się nie obiła nazwa takiej firmy ubezpieczeniowej .Dziwie się że nie znasz firmy tylko z polecenia znajomych ubezpieczasz się .Ja tam ufam tylko znanym firma ubezpieczeniowym ,mam do nich przekonanie bo przecież od dawna istnieją na rynku .Być może jest ona godna polecenia dopytaj może ktoś miał już z nią styczność .
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:49
A szukałeś gdzieś na internecie innych informacji dotyczących tej firmy? Może ktoś oczernia ich specjalnie. Wiesz teraz na rynku jest wiele firm i rośnie konkurencja. A niektóre osoby posiadające działalność gospodarczą łapią sie takich chwytów marketingowych że głowa mała.Jak znajomi Ci ja polecili to musi być dobra.
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 11:07
Kieruj się OWU, a nie animowymi opiniami w internecie, bo te są po prostu nierzetelne. Nie odpowiem i nie doradzę Ci nic, bo nie wiem co to za ubezpieczenie, z którego chcesz się wypisać. Powiedz coś więcej.
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 1:22
Firma chyba rozminęła się z celem w jakim powstała. Pierwszy raz od ponad dwudziestu lat jak posiadam auto trafiłam na tak beznadziejną firmę! Nie szanują klienta, nie mają czasu, brakuje im ludzi do obsługi. Chyba za dobrze nie zrobiłeś że wybrałeś akurat tą firmę, ja tez źle zdecydowałam.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:03
Pierwszy raz słyszę o tej firmie. Co Ci strzeliło do głowy by zakładać ubezpieczenie w firmie o której nigdy nie słyszałeś? Zwłaszcza, że mają tragiczne opinie. Ja bym na Twoim miejscu jak najszybciej zrezygnował z ich usług jeśli się da i poszukał czegoś godnego zaufania. Na rynku jest mnóstwo dobrych firm ubezpieczeniowych.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:31
Miałam kiedyś styczność z tą firmą i do dzisiaj żałuję. Bez przerwy robili jakieś problemu. Zrezygnowałam z nich po trzech miesiącach i żałuje tylko, że nie zrobiłam tego wcześniej. Poszukaj lepiej jakiegoś innego ubezpieczyciela. Ofert jest dużo, masz w czym wybierać.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 18:07
Szarlottka dobrze, że zrezygnowałaś z ich usług. Moja znajoma też się na nich nacięła i ciężko było jej się od nich uwolnić. Bardzo długo do niej wydzwaniali. W ogóle można coś zrobić jeśli ubezpieczyciel nas oszuka? Jakie są konsekwencje zerwania umowy z firmą ubezpieczeniową?
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 18:36
Ja nie mam zaufania do żadnej firmy ubezpieczeniowej. Czytałam kiedyś artykuł w którym było napisane o kruczkach prawnych jakie stosują firmy ubezpieczeniowe. Nie warto im ufać i należy czytać umowy od A do Z, bo nigdy nie wiadomo co wymyślą. Z jakich ubezpieczycieli korzystacie? Kto jest wg was najbardziej godny zaufania?
Cytuj
Odpowiedź