• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najgorszy ubezpieczyciel?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:23
Firm jest wiele jak wiecie, są dobre, takie sobie i te złe z którymi lepiej nie podpisywać żadnych umów. Z kim mieliście najgorsze przejścia? Kto zaniża wyceny po szkodzie i przelicza według najtańszych zamienników?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 9:08
Wbrew temu jak na tym forum zachwycano się PZU, znalazłam własnie pewne dane. Najwięcej skarg z działu ubezpieczeń komunikacyj­nych było w 2013 roku na PZU właśnie. Tutaj chodzi juz o liczbe udziałów, jesli chodzi o bardziej uczciwy podział czyli proporcjonalnie to wtedy najczęściej klienci skarżą się na Generali. Także trudno chyba jakkolwiek to rozsadzać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 14:47
A haha jednak PZU nie jest takim mistrzem. To skostniała instytucja.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 17:10
wydaje mi sie ze to tez kwestia tego ze najwiecej ludzi tam ma i dlatego relatywnie najwiecej jest na niego skarg to wcale nie znaczy ze to najgorszsy ubezpieczyciel :)
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 15:36
Sprawa jest taka, ze z racji tej ze PZU ma najwięcej klientów to ma i najwięcej reklamacji.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 12:47
aviva podobno też jest taka sobie, ja w ogóle nie lubie tych nowych firemek które bazują tylko na promocjach a jak przychodzi co do czego to dają zamienniki po tanjanszych kosztach
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.9.2014 15:30
bedlam napisał
aviva podobno też jest taka sobie, ja w ogóle nie lubie tych nowych firemek które bazują tylko na promocjach a jak przychodzi co do czego to dają zamienniki po tanjanszych kosztach
Wychodzi na to, ze kazdy ubezpieczyciel jest zly. A ja musze sie ubezpieczyc. CO robic?
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:19
gość ja bym po prostu nie brała pod uwagę hejterów tylko rozsądnie przeanalizowała ofertę, wiesz co ubezpieczyciele robią źle więc popytaj o to na wstępie - jak to wygląda, sprawdz zapisy regulaminu i bedziesz mógł spać spokojnie :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

16.10.2014 15:15
mutual napisał
gość ja bym po prostu nie brała pod uwagę hejterów tylko rozsądnie przeanalizowała ofertę, wiesz co ubezpieczyciele robią źle więc popytaj o to na wstępie - jak to wygląda, sprawdz zapisy regulaminu i bedziesz mógł spać spokojnie :)
hoho, ale kto teraz czyta regulaminy? Ludzie patrz na reklamy i kupują co tam zobaczą.
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 21:39
rozsądna analiza oferty też zatem nic nie daje, bo przy wypłacie ubezpieczyciel zrobi wszystko żeby jej nie wydać, albo zminimalizować. ja osobiście nie mam złych doświadczeń z ubezpieczycielami ale tez nigdy nie zaistniała potrzeba kontaktu jak dotąd.
Cytuj
Odpowiedź