• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Link4- opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:36
Czy ktoś z was korzysta może z usług link4 ? Chciałbym sie dowiedzieć jak to jest w praktyce jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne? Czy w wypadku szkody bazują na najtańszych zamiennikach czy nie ? no i czy oferują samochód zastępczy ?
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:51
czytałam że zaniżają ubezpieczenie, a bezstronny rzeczoznawca wycenia na 3x wiecej to jest mega duża różnica, po takich opiniach bym się nie zdecydowała na ich usługi
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:49
nie miałam okazji korzystam sama, ale koleżanka ma u nich ubezpieczenie i mówi ze jest ok - póki co nie miała jakiejś większej stłuczki wiec nie miała okazji skorzystac jak nie masz autocasco yto lepiej takie małe stłuczki samemu załatwiać zapłacić wyklepać i tyle bez policji :)
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 18:48
Jaka składka takie odszkodowanie. Nie mam tam ubezpieczenia i nie znam nikogo kto by miał jednak wkładajac mało nie ma się co spodziewać, że później "rozbije się bank".
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:49
Nie do końca, są firmy, gdzie odszkodowanie jest zadowalające a składki naprawdę niskie. jeśli chodzi o samą firmę w sumie nie znam nikogo kto by korzystał, mi się to raczej kojarzy jak hm... "paraubezpieczalnia"
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:53
Ja link4 kojarzę tylko z reklam w telewizji. Chyba nie mają takiej złej opini wiec warto im zaufać. Ja na twoim miejscu chyba bym zaryzykowała
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:52
Czytałam, troche na temat tej firmy w intrenecie. Opinie jako na firmę ubezpieczeniowa maja bardzo dobre. U nas na okolicy nie ma jakiejś konkretnej siedziby a szkoda bo bym skorzystała.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 9:47
Samochód zastępczy to chyba zależny jest od tego jakie ubezpieczenie sobie wykupisz prawda? Z tego co czytałem w internecie opinie są dosyć dobre sam mam w axa i nie narzekam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.11.2014 9:55
mateudusz napisał
Samochód zastępczy to chyba zależny jest od tego jakie ubezpieczenie sobie wykupisz prawda? Z tego co czytałem w internecie opinie są dosyć dobre sam mam w axa i nie narzekam.
Zalezy od tego jaki jest zakres ubezpieczenia. Zwykle przy assistance jest taka opcja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 14:39
Powtórze PZU odkupio link 4. http://ub.comperia.pl/18442-stalo-sie-pzu-przejal-link-4.html
Cytuj
Odpowiedź