• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ING życie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:53
Chciałabym ubezpieczyć siebie i swoją rodzinę w ING życie, ale zastanawiam się czy warto? Czy ktoś korzysta z tego ubezpieczenia? Czym się kierować wybierając takie ubezpieczenie, na co zwrócić uwagę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:24
Posuzkaj w rankingach, zobacz gdzie maja dobre ceny. Moze spotkaj sie z jakimiś przedstawicielami. Najlepiej samemu poszukac roznymi kanalami. Moze to troche pracochlonne, ale z drugiej strony to istotna kwestia, więc warto.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:13
Gość napisał
Posuzkaj w rankingach, zobacz gdzie maja dobre ceny. Moze spotkaj sie z jakimiś przedstawicielami. Najlepiej samemu poszukac roznymi kanalami. Moze to troche pracochlonne, ale z drugiej strony to istotna kwestia, więc warto.


No na pewno. Z przedstawicielami to wolę się nie umawiać. Mam wrażenie, że oni za wszelką cenę chcą mnie przeciągnąć na swoją stronę, a nie jasno wytłumaczyć mi wady i zalety takiego ubezpieczenia. Miałam spotkanie z panią z PZU i więcej się nie spotkam chyba już z przedstawicielem do momentu, w którym nie wybiorę jednego ubezpieczenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 9:09
kajabroja napisał
Gość napisał
Posuzkaj w rankingach, zobacz gdzie maja dobre ceny. Moze spotkaj sie z jakimiś przedstawicielami. Najlepiej samemu poszukac roznymi kanalami. Moze to troche pracochlonne, ale z drugiej strony to istotna kwestia, więc warto.


No na pewno. Z przedstawicielami to wolę się nie umawiać. Mam wrażenie, że oni za wszelką cenę chcą mnie przeciągnąć na swoją stronę, a nie jasno wytłumaczyć mi wady i zalety takiego ubezpieczenia. Miałam spotkanie z panią z PZU i więcej się nie spotkam chyba już z przedstawicielem do momentu, w którym nie wybiorę jednego ubezpieczenia.
Ale przedstawiciel przedstawi Ci ofertę, a Ty sama zdecydujesz czy Ci odpowiada czy nie. Przecież te spotkania nie sa zobowiązujące.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:21
Gość napisał
kajabroja napisał
Gość napisał
Posuzkaj w rankingach, zobacz gdzie maja dobre ceny. Moze spotkaj sie z jakimiś przedstawicielami. Najlepiej samemu poszukac roznymi kanalami. Moze to troche pracochlonne, ale z drugiej strony to istotna kwestia, więc warto.


No na pewno. Z przedstawicielami to wolę się nie umawiać. Mam wrażenie, że oni za wszelką cenę chcą mnie przeciągnąć na swoją stronę, a nie jasno wytłumaczyć mi wady i zalety takiego ubezpieczenia. Miałam spotkanie z panią z PZU i więcej się nie spotkam chyba już z przedstawicielem do momentu, w którym nie wybiorę jednego ubezpieczenia.
Ale przedstawiciel przedstawi Ci ofertę, a Ty sama zdecydujesz czy Ci odpowiada czy nie. Przecież te spotkania nie sa zobowiązujące.


No nie są, ale po cichu ten przedstawiciel na coś liczy i później trochę mi głupio jak zawodzę jego oczekiwania, no ale wiadomo, że to jego praca i musi się z tym liczyć
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 9:58
Taka jest rola przedstawiciela przedstawić ofertę, jeśli zrobi to w zły sposób to nie przekona klienta i ten nie decyduje się na produkt. Wina nie leży wtedy po stronie klienta tylko słabego przedstawiciela, gdy przedstawił Ci dobra ofertę, w dobry sposób to byc sie nie zastanawiała.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:54
Radek napisał
Taka jest rola przedstawiciela przedstawić ofertę, jeśli zrobi to w zły sposób to nie przekona klienta i ten nie decyduje się na produkt. Wina nie leży wtedy po stronie klienta tylko słabego przedstawiciela, gdy przedstawił Ci dobra ofertę, w dobry sposób to byc sie nie zastanawiała.


Oni zawsze przedstawiają ją w dobry sposób:D ale mi zawsze się zapala czerwona lampka i szukam jakiejś podejrzanej rzeczy, a jak już mi ostatnio babka wyciągnęła taką powyginaną karteczkę z 1996 roku jak to wypłacili jakiś duże odszkodowanie to od razu podziękowałam
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:21
Faktycznie przedstawiciele przedstawiają ofertę bardzo dobrze, ale mam wrażenie że czerwona lampka zapala się im, gdy mowię, że się jeszcze zastanowię :D wtedy już się robią tak nachalni... wręcz błagają żeby skorzystać, też mi zawsze ich żal, widać, że płacą im od klienta.
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:54
Tak, tylko że przedstawiciel bedzie robił wszystko, zeby zachęcić Cię to tego byś skorzystała z jego oferty bo to dla niego zysk. Lepiej popatrz w jakis porównywarkach albo zapoznaj się z ofertą na stronie
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:09
Zauważyłem, ze to ubezpieczenie jest teraz bardzo popularne. Może innych to też w jakimś stopniu zachęci. Chociaż ja i tak zdecydowanie wole stare PZU
Cytuj
Odpowiedź