• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Standardowe ubezpieczenie a ubezpieczenie nw raka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
księżna kasja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:28
Coraz częściej spotykam się z reklamą ubezpieczeń na wypadek raka. To znaczy że zwyczajne ubezpieczenie na życie obejmujące ciężkie choroby nie obejmuje zachorowania na nowotwór i od tego trzeba sie dodatkowo ubezpieczać?
Cytuj
wernissa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 20:10
Też mnie to zastanawiało jak sprawdzałam ofertę w ING to było od chorób i dodatkowo na wypadek raka. Wydaje mi się po prostu że w przypadku nowotworu potrzebne są większe fundusze, stąd dodatkowe ubezpieczenie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 14:15
Lepiej wziac zwykle ubezpieczenie na wypadek wszelkich przypadków, a nie placic za jedna chorobe, ktora nie wiadomo - i miejmy nadzieje ze nie - czy sie przydarzy.
Cytuj
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:19
no też uważam tak jak Gość. Bo to też jest choroba i tez muszą wypłacić, a nie zawsze jest tak, że ta choroba od razu potrzebuje ogromnego nakładu finansowego. wg mnie takie produkty jedynie straszą ludzi.
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 22:03
No fakt, sama obecość takiego produktu potrafi sprowokowac do myślenia, ale przezorny zawsze ubezpieczony, chociaż ja mimo wszystko wybrałabym tylko ogólne ubezpieczenie na życie.
Cytuj
Odpowiedź