• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie magazynów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MalowanaLala

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:53
Mój mąż niedawno kupił dużą halę z boksami, które zaczął wynajmować pod magazynki. Zastanawiamy się, czy w przypadku zalania lub innej szkody wywołanej czynnikami atmosferycznymi to my odpowiadamy za szkodę ich mienia? Bo w końcu budynek nasz... Da się od tego ubezpieczyć?
Cytuj
trzykotka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:08
Wydaje mi się, że towarzystwa ubezpieczeniowe raczej nie zabezpieczają w taki sposób cudzego mienia, chyba że Ty jako właściciel budynku możesz ubezpieczyć go tak samo jak dom.
Cytuj
różowiutka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 22:02
Mi się wydaje., że Ty ubezpieczasz tylko swój budynek ewentualnie no i rzecz jasna OC, a własne rzeczy to niech sobie ludzie sami ubezpieczają, Ty ubezpieczasz swoje a ich Cię nie interesuje.
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 22:28
Wiadomo, każdy ubezpiecza to, co jego. Nie wydaje mi się, aby z powodu powodzi ktoś chciał pieniądze od Twojego męża. Tak jak pisali poprzednicy, potrzebujecie chyba tylko OC.
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:18
Budynek Wasz, ale woda z zewnątrz. Niech każdy dba o swoje, a nie kombinuje ze ściąganiem z ubezpieczenia magazynu. Jeśli się boicie o taką sytuację spiszcie umowę tak, by było to w niej określone.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:38
A to nie jest tak, że wlaściciel powinien zapewnić bezpieczeństwo jeśli oferuje wynajem magazynu? W końcu rolą magazynu jest składowanie rzeczy ale też warunki do tego muszą być odpowiednie, na pewno właściciel nie ponosi odpowiedzialności w przypadku powodzi?
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:59
No pewnie się da. Ja bym się przeszedł do pierwszego lepszego ubezpieczyciela i zapytał jak się sprawa ma. Z pewnością Wam pomogą dobrać odpowiednie ubezpieczenie, a potem możecie porównać ceny również w innych ubepieczalniach
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.10.2014 15:17
Jeśli chcesz ubezpieczyć magazyn możesz sie ubezpieczyć od żywiołów, możesz ubezpieczyć nakłady inwestycyjne, towar, wyposażenie, maszyny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.10.2014 10:13
PZU ma ubezpieczenie dla firm z segmentu MSP, w ofercie jest napisane, że zapewniają pełną ochronę majątku firmy przed zdarzeniami najbardziej zagrażającymi jej funkcjonowaniu.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:10
fajny pomysł z tymi boksami magazynowymi - w stanach to nieźle hula! ludzie ogólnie nie mają gdzie gratów trzymać :) też wydaje mi sie ze oc mozesz mieć bo nic więcej nie zrobisz chyba :)
Cytuj
Odpowiedź