• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

co to jest fundusz pozyczkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 13:20
widzialem gdzies w jakim artykule dla przedsiebiorcow pojecie funduszu pozyczkowego i chcialbym sie dowiedziec co to, czy to jest cos w rodzaju kredytu? firmy taki kredyt oferujacej? nie pasuje mi to polaczenie slow, nie wiem do czego mam to przypasowac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:58
To są takie podmioty, które oferują przedsiębiorcom pożyczki. To są spółki samorządowe „non-profit”. Maja wspierać firmy, głownie młode. Pożyczki są niskoprocentowe.
Cytuj
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 21:22
Widziałam tutaj przed chwilą temat dotyczący funduszu pożyczkowego ''Multi inicjatywa'' ale oferta w oczach ludzi wygląda jak parabank, być może taki jest urok tego typu organizacji
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 9:12
Większość funduszy pożyczkowych jest wspierana przez unię i działa non-profit więc wydaje mi się że raczej nie działa to jak parabank, ale z tego co widziałam oprocentowania bywają różne od 2,5 do nawet 15 procent, sprawdzalam pomorski fundusz pożyczkowy i właśnie takie mają podane w ofercie
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.8.2014 17:03
No własnie, unia nie unia, ale czy to bezpieczene wogóle? Podpisza umowy a kasy nie dadza?
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 19:15
Nie znam i nigdy nie słyszałam o czymś takim ale skoro to rzeczywiście jakieś nisko oprocentowane pożyczki dla firm to naprawdę warto się tym zainteresować choć rzeczywiście cała ta ich oferta wygląda jak słaby parabank.
Cytuj
Mulan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:09
Jest coś takiego jak nisko oprocentowana pożyczka dla firm? To dla mnie na prawdę coś nowego, przeglądając oferty zazwyczaj oprocentowanie jest kosmiczne. Swoją drogą dziwne żeby było niskie oprocentowanie i to od instytucji(?) pozabankowej. Sama jestem ciekawa czy to jest bezpieczne.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:37
Brzmi naprawdę ciekawie, a wcześniej o tym nie słyszałam. Czy korzystał ktoś już z takiego funduszu? Jak załatwia się takie formalności? I gdzie można o tym więcej przeczytać?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:41
Też bym się chętnie dowiedziała czegoś więcej. Wcześniej w ogóle nie słyszałam tego pojęcia, więc jestem zielona w tej kwestii. Fundusz pożyczkowy kojarzy mi się tylko z pracą gdy się wpłaca pieniądze na składki i później można wziąć pożyczkę 0%.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 12:32
Mulan napisał
Jest coś takiego jak nisko oprocentowana pożyczka dla firm? To dla mnie na prawdę coś nowego, przeglądając oferty zazwyczaj oprocentowanie jest kosmiczne. Swoją drogą dziwne żeby było niskie oprocentowanie i to od instytucji(?) pozabankowej. Sama jestem ciekawa czy to jest bezpieczne.


Rzeczywiście jest to dosyć ciekawe i mnie też zainteresowało ale widzę, że nikt więcej nic nie napisał więc jest to zastanawiające. Być może nie jest to wcale bezpieczne albo ma gdzieś jakieś ukryte koszty?
Cytuj
Odpowiedź