• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

uniqa - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 13:12
czy ktos z was slyszal moze o firmie ubezpieczeniowej uniqa? widzialem niedawno ja w jakims rankingu i zdziwila mnie jej dosc wysoka pozycja, bo byla wyzej niz firmy ktore kojarze jak na przyklad allianz czy aviva...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:59
Ja mam o nich zle zdanie, mialam problem z wylata odszkodowania, obsluga szkoda gadac. odradzam.
Cytuj
Karolyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 20:26
a ja nie znam tej firmy, chociaż zaskoczyło mnie że w rankingu są wyżej niż Aviva, bo ta firma wydawała mi się dobrą. Ale wg mnie każda firma ubezpieczeniowa w pierwszej kolejności szuka powodu by pieniędzy nie wypłacić.
Cytuj
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 21:26
mam wrażenie że każdy ranking rządzi się swoimi prawami bo widziałam tę firmę z bardzo niską oceną po tych wszystkich znanych instytucjach. Mój kuzyn się w niej kiedyś ubezpieczał i podobno wyszło mu bardzo tanio, więc był zadowolony ale nie miał konieczności wypłaty ubezpieczenia,
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 1:24
Nie znam tej firmy i dziwi mnie ze są tak wysoko w rankingu wg autora tematu... nie widziałem ani kawałka ich reklamy nigdy wczesniej o nich nie słyszalem. To jakaś nowa firma ?
Cytuj
Ciastek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 21:08
czasem te firmy co sie nie reklamują są lepsze nić te reklamujące sie które wydają chcąc nie chcąc pieniądze z naszych ubezpieczeń na swoje bezsensowne reklamy.tę firmę widziałem na mieście, u mnie jest oddział niedaleko, ale akurat o nich nie słyszałem nic dobrego podobno bardzo zaniżają ubezpieczenie w przypadku większej szkody
Cytuj
KEL-czanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 19:39
a ja uważam, że firmmy które się nie reklamują nie są warte uwagi z prostego powodu, jeśli o nich nie słychac to mogą zniknąć i dalej o nich słychac nie będzie a ludzie potraca pieniądze. Była taka sytuacja kilka lat temu gdzieś za granicą również właśnie z firmą ubezpieczeniową.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:40
KEL-czanka napisał
a ja uważam, że firmmy które się nie reklamują nie są warte uwagi z prostego powodu, jeśli o nich nie słychac to mogą zniknąć i dalej o nich słychac nie będzie a ludzie potraca pieniądze. Była taka sytuacja kilka lat temu gdzieś za granicą również właśnie z firmą ubezpieczeniową.


No ja też bym się obawiał raczej takich firm ubezpieczeniowych o których nikt nigdy nie słyszał. Już wolałbym się ubezpieczyć w firmie która ma negatywne opinie niż w nieznanej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 15:12
michael napisał
KEL-czanka napisał
a ja uważam, że firmmy które się nie reklamują nie są warte uwagi z prostego powodu, jeśli o nich nie słychac to mogą zniknąć i dalej o nich słychac nie będzie a ludzie potraca pieniądze. Była taka sytuacja kilka lat temu gdzieś za granicą również właśnie z firmą ubezpieczeniową.


No ja też bym się obawiał raczej takich firm ubezpieczeniowych o których nikt nigdy nie słyszał. Już wolałbym się ubezpieczyć w firmie która ma negatywne opinie niż w nieznanej.
przeciez to jest popularna firma, reklamowana. Bez przesady, jak ktos slyszal tylko o pzu tzn.ze nawet tv nie wlacza
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:11
Gość napisał
michael napisał
KEL-czanka napisał
a ja uważam, że firmmy które się nie reklamują nie są warte uwagi z prostego powodu, jeśli o nich nie słychac to mogą zniknąć i dalej o nich słychac nie będzie a ludzie potraca pieniądze. Była taka sytuacja kilka lat temu gdzieś za granicą również właśnie z firmą ubezpieczeniową.


No ja też bym się obawiał raczej takich firm ubezpieczeniowych o których nikt nigdy nie słyszał. Już wolałbym się ubezpieczyć w firmie która ma negatywne opinie niż w nieznanej.
przeciez to jest popularna firma, reklamowana. Bez przesady, jak ktos slyszal tylko o pzu tzn.ze nawet tv nie wlacza


No nie wiem bo ja też jej nie znam, oni się w ogóle reklamują gdzieś w telewizji? Bo ja jeszcze żadnej reklamy nie widziałam a często je oglądam.
Cytuj
Odpowiedź