• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 18:28
Gdzie warto jest ubezpieczyć mieszkanie? chodzi mi o firmy które nie kombinują nic jak mają wypłacić pieniądze na przykład za zalanie czy inne szkody - proszę o opinie z doświadczenia
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 11:19
wśród moich znajomych większość chyba ubezpiecza w PZU, mam znajomego kombinatora, który jest ubezpieczony od wszystkiego chyba właśnie w PZU i tak na przykład kot zrzucił mu telewizor - ledowy, leciutki, to mógł zrzucić, on dostał pieniądze z ubezpieczenia za tę szkodę, bo coś tam się w środku od upadku przepaliło a telewizor naprawił sobie sam za darmo. wiadomo trzeba się na tym znać chociaż trochę ale i ja go podziwiam, bo historii takich o nim mogę opowiedzieć ze sto. On po prostu zyskuje na ubezpieczeniu maksymalnie.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 12:51
ja moge polecić PZU od lat się tam ubezpieczamy i nie mielismy problemów z wypłatą odszkodowania np po tym jak nam piorun spalił kilka sprzętów elektronicznych :)
Cytuj
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 7:53
ja ubezpieczam się w PZU i chociaż sama nie miałam jeszcze potrzeby wypłacać od nich nic, to moje koleżance również wypłacili po uderzeniu pioruna jak również po uszkodzeniu kilku dachówek przez wiatr. Jak najbardziej ufam tej firmie.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 12:28
Ja miałam doświadczenia jedynie z AXĄ, ale nie wiem czy mają w ofercie ubezpieczenie mieszkań. Słyszałam że PZU nigdy nie wykręca się z pomocy, widocznie dlatego są tak długo na rynku, bo spotkałam się wyłącznie z negatywnymi opiniami związanymi z tym, że firma niby przestarzała.
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 21:56
Zauważyłem, że większość ludzi ubezpiecza mieszkanie w PZU no i ja nie jestem wyjątkiem. nie mialem jednak jak na razie okazji sprawdzić czy wypłacaja,ale myślę, że po tych Waszych opiniach raczej nie byłoby z tym problemu
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:29
Ubezpieczylam w tym roku w Link4, bo mojej sąsiadce wypłacili odszkodowanie gdy druga, zalała jej mieszkanie. Przynajmniej tak się sąsiadka chwaliła, ale w sumie nic na tym ubezpieczeniu nie tracę a mogę zyskać, wydaje mi się że Link4 to dobra firma
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:57
to Link4 ubezpiecza mieszkania... byłam pewna że jedynie samochody. Ja do tego roku ubezpieczałam w PZU, teraz szukam czegoś nowego ale chyba będę sie kierować najniższą składką, bo jak coś się dzieje to i tak mąż remontuje żeby nie czekać a koszty poktrywane są przez wykonawcę szkody, np ostatnio sąsiadka zalała nam sufit w łazience.
Cytuj
Ciastek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 22:08
większość firm ubezpieczeniowych ma szeroką ofertę i ubezpiecza różne rzeczy raczej nie skupiają sie tylko na jednym produkcie bo im większa oferta tym więcej klientów. ja ubezpieczam w PZU, zarówno mieszkanie jak i domek letniskowy. nie wiem czy z rozsądku czy bardziej z przyzwyczajenia ale fakt ze nie słyszałem nigdy żeby komuś nie wypłacili lub robili problemy
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:54
Ciastek napisał
większość firm ubezpieczeniowych ma szeroką ofertę i ubezpiecza różne rzeczy raczej nie skupiają sie tylko na jednym produkcie bo im większa oferta tym więcej klientów. ja ubezpieczam w PZU, zarówno mieszkanie jak i domek letniskowy. nie wiem czy z rozsądku czy bardziej z przyzwyczajenia ale fakt ze nie słyszałem nigdy żeby komuś nie wypłacili lub robili problemy


Rzeczywiście sporo ludzi ubezpiecza domy czy mieszkania w PZU z tym, że nie wiem czy to bardziej z przyzwyczajenia nie jest, no bo oni nie mają jakiejś super oferty.
Cytuj
Odpowiedź