• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co to jest to Auto Casco?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 13:40
Czy ktoś może blondynce wytłumaczyć co daje ubezpieczenie AC? Ja mam wyłącznie OC, kończy mi się w październiku i rozglądam się za czymś innym i chciałabym sie podowiadywać więcej na temat ubezpieczeń samochodu.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:40
AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym, ubezpieczyć możemy pojazd od zdarzeń losowych, w zakresie utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży.na rynku znaleźć możemy oferty z różnym zakresem ubezpieczenia. W ramach AC liczyć możemy na wypłatę odszkodowania za szkody poniesione na terenie kraju, a często również za granicą. Ponadto często oferowane są zniżki za kontynuację ubezpieczenia czy za bezszkodową jazdę.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:54
czyli jak uszkodzę zderzak bo zderzę się z jeleniem jadąc przez las to szkodę pokryje mi ubezpieczyciel jeśli mam AC, a OC w tej sytuacji mi nic nie da?
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 17:53
Tak, mając auto casco ubezpieczyciel pokryje koszt naprawy tego zderzaka, jak dla mnie to jest przydatne, miałam sytuację z dzikim zwierzeciem na drodze, zalanym w deszczu silnikiem i innymi takimi i zawsze koszt naprawy pokryty był z AC.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 12:52
zdecydowanie polecam mamy wykupione w PZU i nie było problemów z samochodem zastępnym ktory mi dowieźli na środek autostrady, gdy moj sie rozkraczył- panowie zholowani moje autko a ja wsiadłam od razu do ciepłego samochodu i pojechałam prosto do domu i po 3 dniach odebrałam swój wóz z najbliższego serwisu forda :)
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 12:35
Fajny bajer, ale ja to w sumie dużo nie jeżdżę ledwo z 10 km do pracy więc nie wydajędodatkowo pieniędzy na AC, wolę odkładac na konto, w ten sposób w razie czego też będę mieć na naprawę szkody, a prawdopodobieństwo w moich stronach jakiegoś zdarzenia jest małe. AC wg mnie jest dla osób które przekraczają przebieg 30 tys. km rocznie
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:05
Przypomniała mi sie scena z filmu Job i tekst - pierwszeństwo ma ten, kto ma Auto Casco, ale w sumie nie ma się co dziwić jak się płaci więcej to i na większa pomoc można liczyć, chociaż mojemu koledze ostatnio nie pokryli calej szkody, koszt klepania zderzaka wyniósł 2 razy więcej niż dał ubezpieczyciel
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:42
widocznie dla rzeczoznawcy wyglądało to inaczej albo ubezpieczenie w ostattnim czasie b yło często wypłacane bo w takich sytuacjach często wypłacają. z resztą nie ma się co dziwić, jakby ktoś się obijał co tydzień to by się nie wypłacili
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 19:19
Ja też mam tylko OC, AC nie płace i chyba nie zamierzam. No jeżeli zmienię samochód to może wtedy, ale póki co nie zamierzam. AC to ubezpieczenie dobrowolne od różnych zdarzeń losowych. Sporo osób z niego korzysta więc jeżeli chcesz wydawać na nie pieniądze to najlepiej porównaj oferty kilku firm
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 8:51
Co to zderzeń ze zwierzętami, oczywiście OC kierowcy nic nie daje, i najłatwiej będzie pokryć szkodę z Auto Casco. Ale może udać się uzyskać odszkodowanie z OC zarządcy dróg. To jednak dosyć długa droga prawna.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź