• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kiedy ubezpieczyć się na zycie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.4.2014 12:38
witam, mam 25 lat, skończyłem niedawno studia, wybieram się do pierwszej prawdziwej pracy. Czy to już pora, żeby się ubezpieczyć? Znacie jakieś fajne ubezpieczenie.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2014 12:44
Ubezpieczenia na życie to zagadnienie bardzo szerokie. Można zakładać taki produkt chcąc zapewnić bezpieczeństwo swoje i rodziny, ale też np. zabezpieczyć spłatę kredytu. Można zadbać o swoje przyszłe finanse. Wiele firm proponuje grupowe ubezpieczenie na życie to dobre zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników. W pana przypadku, gdy już rozpocznie pan prace radze zainteresować się tym rozwiązaniem.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 13:33
remi napisał
witam, mam 25 lat, skończyłem niedawno studia, wybieram się do pierwszej prawdziwej pracy. Czy to już pora, żeby się ubezpieczyć? Znacie jakieś fajne ubezpieczenie.


Skoro dopiero co wszedłeś w życie zawodowe, to pewnie nie masz pieniędzy żeby odkładać sobie po np. 100-200zł na przyszłość...

Ubezpieczenie na życie to ogólnie rzecz biorąc świadczenie wypłacane osobie uposażonej po Twojej śmierci.

Może wolisz oszczędzić pieniądze na "emeryturę" np.? Jeśli tak, to ewentualnie w postaci dodatku do życiowego ubezpieczenia, ale jeszcze lepiej osobno na rynku finansowym.
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 21:56
ja na twoim miejscu poczekałabym jeszcze trochę, zastanowiła sie nad tym dość poważanie.Tak jak pisał kolega wyżej, dopiero zaczynasz życie zawodowe to będzie ciężko Ci odkładać po 200 zł co miesiąc tylko na ubezpieczenie na życie. Może popracuj tak z rok czasu.Zorientuj sie jak zarabiasz, na co możesz sobie pozwolić i wtedy zdecyduj jakie ubezpieczenie i ile będziesz odkładać.
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 18:12
Fajnie że myślisz już teraz o takich rzeczach jak ubezpieczenie na życie ale weź pod uwagę to że bedziesz miał płacić regularnie składki , a co jeśli nagle stracisz prace? Z czego zapłacisz? Na twoim miejscu ustabilizowałabym swoją sytuacje i wtedy pomyślała o takich składkach.
Cytuj
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 13:47
Powiem że bardzo poważnie podchodzisz do życia .Myślę że takie ubezpieczenie ma sens ,przecież pieniążki nie dostaje nasza rodzina w razie naszej śmierci .Opłacając dodatkowe ubezpieczenie za każde urodzone dziecko otrzymujemy pieniądze jak również za śmierć któregoś z rodziców.W pełni popieram twoją decyzje .
Cytuj
Brzanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 14:22
Na twoim miejscu odczekałabym jeszcze minimum rok czasu. Gdy praca będzie już w miarę stała, będziesz mieć stałe dochody a Twoja sytuacja sie ustabilizuje.Bo teraz jesteś dopiero na początku tej drogi i wydaje mi się że troche na to za wcześnie.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:06
Brzanka ma racje. Fajnie że już teraz jestem taki odpowiedzialny i myślisz o swojej przyszłości ale warto teraz pomyśleć o tym za co będziesz mógł opłacać to ubezpieczenie na życie. Dobrze będzie jak znajdziesz w miarę stalą prace i dopiero wtedy zastanowisz się nad ubezpieczeniem nad życie.
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:32
Twoje zachowanie jest godne pochwały .Masz racje zacznij opłacać ubezpieczenie .Znajdź stałą prace wtedy będziesz miał płynne środki ,a przy okazji wiele pracodawców proponuje grupowe ubezpieczenia ta opcja jest bardziej opłacalna.
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:36
Ja tam jestem za zadaniem większości ze lepiej zrobi jak trochę odczeka z tym ubezpieczeniem i później się za to weźmie. Teraz bez stałych dochodów i widoku na przyszłość jak będzie to opłacał. A jak nagle straci prace? Takie ubezpieczenie to też jest zobowiązanie.
Cytuj
Odpowiedź