• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o HDI Asekuracja ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:18
Witam,
jestem na etapie wybierania jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego. Trochę szukałam na internecie i znalazłam kilka interesujących firm.Ktoś z was słyszał może o HDI Asekuracja S.A ? Bo oferte mają bardzo obcującą ale nie wiem czy warto zaryzykować.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:59
A jaka jest ich oferta? bo ja pierwszy raz spotkałam sie z nazwą tej firmy. Są chyba jakos mało znani,ale moze przez to ich oferta jest korzystniejsza?
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:51
mam złe doświadczenia z tą firmą, oferowali jakieś ubezpieczenia za granicą a potem był problem z otrzymaniem pieniędzy. swego czasu o ich zagranicznej jednostce w sieci krążyły bardzo złe opinie. ja bym wolała ubezpieczyć się w ING.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:02
Dlatego ja nie ufam nowym i nieznanym ubezpieczalnią. Z tą na szczęście nie miałam styczności. Ale pamiętam jak moi znajomi nadziali się na ofertę jakiejś firmy i potem mocno tego żałowali. Jeśli szukasz towarzystwa ubezpieczeniowego to co powiesz na PZU?
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 14:32
Irena00 napisał
Dlatego ja nie ufam nowym i nieznanym ubezpieczalnią. Z tą na szczęście nie miałam styczności. Ale pamiętam jak moi znajomi nadziali się na ofertę jakiejś firmy i potem mocno tego żałowali. Jeśli szukasz towarzystwa ubezpieczeniowego to co powiesz na PZU?
HDI nie jest chyba taką bardzo nieznaną firmą ale rzeczywiście patrząc w rankingi mają zwykle dość niską pozycję. PZU to bezpieczna firma, ale teraz jest wiele innych towarzystw posiadających korzystniejsze oferty, na przykład. zależy tez co chcesz ubezpieczac.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 15:23
W mojej rodzinie również był przypadek niewypłacenia polisy przez tę firmę w dodatku prowizje sa duże a i firma po podpisaniu umowy w ogóle sie klientem nie interesuuje. nie mam o nich dobrego zdania.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:12
W HDI mój brat ma ubezpieczone skutery, ale niestety nie znam ich od strony ubezpieczeń na życie. Musiałabyś popytać wśród znajomych albo rodziny, może ktoś już się u ich ubezpieczał.
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 11:57
A czy ta firma nie zbankrutowała przypadkiem gdzieś za granią, bo tak mi się kojarzy, że owca ma treochę racji w tym co pisze, chyba mój kolega miał z nimi jakiś problem właśnie z ubezpieczeniem na życie bodajże.
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 13:06
O jej bankructwie nie słyszałam, ale kolega opowiadał mi że za wypadek dostał odszkodowanie w wysokości 500 zł podczas gdy jego szkoda wynosiła grubo ponad 1000, ten sam kolega 3 godziny czekał na odholowanie samochodu, chociaż laweta miała do przejechania zaledwie 20 km. Zrezygnował w końcu z ich usług.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:24
xretina napisał
O jej bankructwie nie słyszałam, ale kolega opowiadał mi że za wypadek dostał odszkodowanie w wysokości 500 zł podczas gdy jego szkoda wynosiła grubo ponad 1000, ten sam kolega 3 godziny czekał na odholowanie samochodu, chociaż laweta miała do przejechania zaledwie 20 km. Zrezygnował w końcu z ich usług.


O to nie za ciekawie. Bo to jest tak właśnie jak się liczy na pomoc ubezpieczyciela. Płacimy spore pieniądze na składki, a jak przychodzi co do czego to jesteśmy zdani sami na siebie. O HDI nic jeszcze nie słyszałam więc się nie wypowiem.
Cytuj
Odpowiedź