• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firma Aegon - opinie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:18
Witam,
chciałam zapytać czy ktoś z was jest ubezpieczony w firmie Aegon? Bo widziałam ostatnio ogłoszenie tej firmy na jakimś portalu i nie bardzo wiem czy opłaca mi sie na nie decydować.
Cytuj
Angel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:08
A jest w ogole taka firma ubezpieczeniowa? Kiedys ktos gdzieś pisał ze tych wszystkich firm wyrosło teraz jak grzybów po deszczu. Mogłabyś mi napisać jaką maja oferte? Albo czym się wyróżniają od innych?
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:39
Mnóstwo jest teraz nowych ubezpieczalni na rynku. Tylko czy warto im ufać? Ja tam wole sprawdzonych ludzi. Firma z wieloletnim doświadczeniem. I mam pewność że nie utopie swoich pieniędzy a oni się zwiną po pewnym czasie razem z moim ubezpieczeniem. Dlatego stawiam na PZU a nie jakieś mało znane nowe firmy.
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:57
Aegon to bardzo dobra firma, ma dużo zasług charytatywnych, a i w ofercie kilka fajnych produktów. myślą że spokojnie możesz się na nią zdecydować. jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie z moje strony polecam ING. również bardzo dobra oferta i ich ubezpieczenie zostało jakoś nagrodzone.
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 14:38
to że ktoś ma zasługi charytatywne nie znaczy że ma też dobre ubezpieczenie, ale fakt że takim firmom się ufa, no bo robic za darmo cos dla drugiego człowieka to godne szacunku. ja o taj firmie nie słyszałam nic konkretnego, więc się nie mogę ukierunkować ani na tak, ani na nie, ale rzeczywiście nazwa coraz częściej krąży w sieci. być może firma warta jest uwagi.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 21:58
coraz częściej widzę tę firmę w partnerstwie różnych stron internetowych. nie wiem czy to jest ich aktualny sposób na reklamę czy ja po prostu wcześniej nie zwracałam na to uwagi... patrzyłam na ich ofertę i mają ciekawe pomysły, ciekawa jestem jak wyglądają w praktyce, bo z firmami ubezpieczeniowymi bywa różnie.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:01
Nie znam ani ubezpieczenia ani firmy. Zanim się zdecydujesz na takie ubezpieczenie lepiej o nim poczytaj, za co będziesz płacić i jakie będziesz miała profity dla siebie. Wiem, że czasami niektórzy nie wiedzą nawet za co płacą.
Cytuj
PrincessaPola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 10:04
no zgadza się, ja sama nie orientuję się nigdy co obejmuje ubezpieczenie, a nawet jak przeczytam to i tak zaraz zapomnę i muszę od nowa sprawdzać. Co do samego Aegonu, to ostatnio często się spotykam z opiniami, lub raczej pytaniami o opinię na ich temat. wydaje mi się ze to stosunkowo nowość w Polsce i z czasem coraz więcej osób do nich przejdzie, bo dają wrażenie firmy obiecującej.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 12:41
pierwsze słyszę tą nazwę jestem raczej zwolenniczką tych najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych, bo boję się że te młodsze mogą nagle zniknąć z rynku. Ale z ciekawości sobie o nich poczytam,przejrzę ofertę
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:46
Pinkie napisał
pierwsze słyszę tą nazwę jestem raczej zwolenniczką tych najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych, bo boję się że te młodsze mogą nagle zniknąć z rynku. Ale z ciekawości sobie o nich poczytam,przejrzę ofertę


Każda ubezpieczalnia może nagle zniknąć z rynku i nie zależy to od tego czy jest młoda stażem czy stara. Przy wyborze trzeba się kierować przede wszystkim zdrowym rozsądkiem i tyle. Nic więcej.
Cytuj
Odpowiedź