• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie na życie w ING

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 11:29
Muszę wybrać ubezpieczenie na życie i zdrowie. Zainteresowała mnie oferta ING i chyba się na nią zdecyduję. Najpierw jednak chciałabym się dowiedzieć co o sądzicie o tym ubezpieczeniu? Jakie macie opinie o ING?
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2014 20:31
Moja babcia od wielu lat jest ubezpieczona w ING i mówi, że jest zadowolona. Nigdy nie robili problemów z wypłatą ubezpieczenia ani z dokumentami. Na Twoim miejscu sprawdziłabym jednak ofert innych banków lub ubezpieczalni, tak na wszelki wypadek, żeby się upewnić, że nic nie przeoczyłaś.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 16:56
A sprawdzałaś już oferty innych ubezpieczycieli? ING to teraz kojarzy mi sie tylko z Markiem Kondratem. Nie miałam z nimi styczność ale na Twoim miejscu posprawdzała bym kilka ofert i dopiero wybrała tą odpowiednią.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 10:19
No pewnie że tak. Pochodź i popytaj sie. Nie idź w ciemno. Tylko sama zadecyduj o swojej przyszłości. Nie mówię też że oferta ING jest zła ale może lepiej będzie porównać kilka ofert ubezpieczeń. Ja np mam ubezpieczenie w PZU i jestem z nich zadowolona. Ich wieloletnie doświadczenie w temacie mnie nie zawiodło.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 11:50
Ja nie jestem nigdzie dodatkowo ubezpieczona i póki co nie będę się ubezpieczać. Bardzo zraziła mnie oferta PZU gdy Pani przedstawicielka usilnie wręcz wciskała mi ubezpieczenie. Tacy ludzie są straszni.
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 15:18
jak dla mnie ubezpieczenie w ING to jedyne które biorę pod uwagę. Z kolei moja mama ma ubezpieczenie w PZU i uważa że tam jest drogo, ale są bardzo rzetelni i mimo cen poleca je wszystkim znajomym. Jednak ja uważam że w ING jest super, szczególnie rakowi wspak jest warte uwagi.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:26
Również jeśli miałabym teraz wykupić ubezpieczenie skorzystałabym z oferty ING. Wydaje się ona atrakcyjna i kuszące jest że została doceniona jakąś nagrodą, to na pewno daje mi do niej większe zaufanie niż tylko obietnice w ofercie i ogólne opinie w sieci
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 2:27
ja tam nie zdecydowała bym sie na ING. jakoś mnie ich oferta nie przekonuje, wydaje mi sie że tylko wpakowali sporo pieniędzy w reklam i nic po za tym, wiele innych firm ma dużo lepsze oferty niż oni.
Cytuj
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:28
To ja chyba będę nudna ale od ING , zdecydowanie wole PZU. Jak dla mnie sa bardziej konkretną fimą i tam wszystko widać czarne na białym a tutaj niestety zawsze moga pojawic sie jakieś ukryte koszta.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:46
PZU jest dość dobrym ubezpieczycielem ,ale przez to że na rynku pojawiło sie sporo nowych firm ubezpieczeniowych , konkurencja jest spora i czasami maja dużo lepsze oferty niz oni.
Cytuj
Odpowiedź