• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 15:29
Proszę o informacje gdzie można obecnie założyć lokatę w którym banku najlepiej się opłaca.Z tego co słyszałam to w Idea Bank wile osób zostało oszukanych ,co innego obiecywali a co innego jest .Więc z stąd moje pytanie w jakim banu założyć lokatę żeby nie zostać oszukanym .
Cytuj
AlicjaZyZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 14:21
Najlepiej jak pochodzisz po bankach popytasz i wtedy sama zadecydujesz gdzie najlepsza oferta.W Idea Bank też słyszałam ze klientom co innego obiecywali a rzeczywistość okazała się inna.To już wiesz że tam nie masz po co się udawać .Może popytaj w PKO tam chyba będzie najpewniej i lepsze oprocentowanie.
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 16:59
Nie powiedziałabym że PKO to dobry bank. Dla mnie mają jakieś rygorystyczne reguły co do lokaty i kredytów. Nie zachęcają mnie swoim podejściem do klienta ale to tylko takie moje osobiste odczucia. Na Twoim miejscy wybrała bym się do kilu pobliskich placówek, zapytała o ofertę i je porównała.
Cytuj
nani08

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 6:05
Na jak długo najlepiej założyć lokatę? Mam troch oszczędności i chcialbym je jakoś zainwestować. Wcześniej myślałem o grze na giełdzie ale stwierdziłem, że to zbyt duże ryzyko. Ostatnio słyszałem gdzieś o lokacie strukturyzowanej. Na czym ona polega? Opłaca się ją zakładać?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 9:11
nani08 napisał
Na jak długo najlepiej założyć lokatę? Mam troch oszczędności i chcialbym je jakoś zainwestować. Wcześniej myślałem o grze na giełdzie ale stwierdziłem, że to zbyt duże ryzyko. Ostatnio słyszałem gdzieś o lokacie strukturyzowanej. Na czym ona polega? Opłaca się ją zakładać?
Lokata strukturyzowana jest połączeniem bezpieczeństwa inwestycji z możliwością osiągnięcia ponadprzeciętnych zysków. Środki zostają podzielone, większość jest lokowana w bezpieczne papiery np. obligacje skarbowe czy lokaty bankowe, pozostała część natomiast, zwykle do 20 proc. inwestowana jest w surowce, giełdowe indeksy, zazwyczaj bazujące na zakupie opcji. Jeżeli chodzi o samo lokowanie środków, proponujemy lokowanie na okresy nieprzekraczające pół roku. Obecnie wysokość stop procentowych nie sprzyja długoterminowym depozytom.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 15:15
Dla mnie ta lokata strukturyzowana jest chyba zbyt skomplikowana. Ja zdecydowała bym sie bardziej na coś na prostszych zasadach. Moze jaka zwykła lokata. Tam chyba zysk jest dużo pewniejszy niż na tych lokatach o których tutaj wspominaliście. A co do tego który bank ma teraz najbardziej opłacalną ofertę to słyszałam że bank pocztowy oferuje 6%
Cytuj
Laura1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 16:37
Ja tez nie nam pojęcia o lokatach strukturyzowanych ,pewnie bym się pogubiła . Gdybym posiadała oszczędności najlepiej zainwestowała bym w najkorzystniejszą lokatę terminową .A co do banku pocztowego to nie mam pojęcia ,ale dla mnie to dziwne że dają lokatę z oprocentowaniem 6% , słyszał ktoś o tym .
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:36
6 procent w banku pocztowym? Ale chyba tylko przez pierwszy miesiac. Nie możliwe żeby oferowali tyle np przez pół roku czy trzy miesiace. Jak dla mnie musi być tam schowany jakiś druczek , który będzie pisał o tym że tak wysokie oprocentowanie jest tylko przez określony czas. Nie wierze żeby oferowali tyle procent przez dłuższy moment.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 18:16
Z tego co ja wiem w Pocztowym można liczyć na 4,5% Oprocentowanie 6% miał Getin Bank ale z tego co wiem 14 kwietnia wycofali tą ofertę. Wie ktoś może dlaczego? Co do lokaty strukturyzowanej, gdzie ją można założyć? Czy PKO ma ją w swojej ofercie?
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 20:16
Tak właśnie czułem, że 6% w Banku Pocztowym to ściema:) Rozumiem, że na lokacie strukturyzowanej 80% środków jest bezpieczne? Istnieje jedynie ryzyko, że stracimy te 20% inwestowane na giełdzie? Proszę o odpowiedź bo zastanawiam się nad założeniem tej lokaty:)
Cytuj
Odpowiedź