• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Szansa na debet?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:48
Witam,
od jakiegoś czasu mam konto w banku PKO. Tak zwane "Konto dla młodych, do tego konta posiadam również karte debetową. Wcześniej pieniadze na to konto wpływały regularnie. Teraz mniej więcej od pół roku niestety te wpływy nie sa już takie jak kiedyś. Sądzicie że mogę teraz uruchomić debet? jak wysoki? I jak to zrobić?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:02
PKO BP w ramach tego produktu uwzględnił możliwość skorzystania z dopuszczalnego salda debetowego z limitem do 500 zł albo kredytu odnawialnego z limitem nawet do 100 000 zł. Proponuje udac się do oddziału i porozmawiać z doradcą.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:03
ale pekao sa czy bp? ja mam w pekao sa - konto akademickie - i mam 300 zł debetu co meisiac, ale jak nie mialam na to konto wplywow to mi zabrali ten debet i uruchomili automatycznie dopeiro jak kasa zaczela przychodzic - kwestia ich wewnetrznych obostrzen nie do przeskoczenia.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 14:36
Z debetami jest spoko, jak masz stale wpływy. Ale jako jakies dodatkowe zrodlo srodkow nie polecam. Szybko nalicza dodatkowe koszty. To jest taki produkt, ze jak np. przypuszczasz ze Ci na 2-3 dni do wypłaty moze nie wystarczyć.
Cytuj
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:27
A jak to jest z tymi debetami właściwie? Czy jak zakładam konto i dostaję kartę debetową to muszę ten debet jakoś uruchomić? Czy mogę z niego od razu korzystać np. wpłacić na konto 500 zł i iść na zakupy za 550? Czy trzeba udowadniać jakoś zdolność kredytową czy coś? Mieć ileś wpłat, jaki określony czas posiadać konto?
Cytuj
Michu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 5:49
Po co chcesz uruchamiać ten debet skoro nie masz pieniędzy? Pomyślałaś z czego będziesz go spłacać? Szczerze mówiąc wątpię, że bank pozwoli ci skorzystać z debetu wiedząc, że nie masz wpływów na konto. Zastanów się jeszcze czy chcesz pchać się w długi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 13:19
Te debety to nie jest dobry pomysł dla osób majacych problemy z kasą. Moga byc kosztowne. Potwierdzam.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:13
hehe mnie kiedys zamkneli debet w pekao sa bo nie mialam regularnych wplywow i co rusz byłam na minusie :P
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:17
Moi rodzice często korzystają z debetu i bardzo to sobie chwalą, najlepiej udaj się do placówki banku i porozmawiaj z doradcą. On pomoże CI wybrać najlepszą ofertę dla Ciebie.
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 16:23
Jeśli jakieś wpływy są, tylko mniejsze, to sytuacja nie jest aż tak tragiczna, no ale w jednym miesiącu wejdziesz na debet to w drugim miesiącu zostanie Ci mniej pieniędzy, bo będziesz musiała spłacić ten wcześniejszy, więc nie wiem czy jest sens w ogóle go uruchamiać. W rezultacie będziesz mieć po prostu mniej swojej własnej kasy na kolejny miesiąc.
Cytuj
Odpowiedź