• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto dla 18 latki - jakie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:47
Witam,
moja siostra kończy w tym roku 18 lat, chciałaby się troche usamodzielnić. Chciałaby to zacząć od otworzenia własnego konta w banku. Wiecie moze gdzie najbardziej opłaca sie założyć konto tak młodej osobie?
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 0:02
Kiedyś w ING jak się powiedziało, że jest się biednym studentem konto było darmowe, nie wiem jak to jest teraz, ale np. mój chłopak za kartę nie płacił, za nieużywanie konta również mu nie potrącali. Ja po skończeniu 18. wybrałam wyłącznie konto oszczędnościowe, bo nie mając stałego etatu, a jedynie jakieś tam umowy zlecenia i o dzieło, nie było mi potrzebne osobiste.
Wypowiedź została zmieniona przez: lusia944 11.7.2014 0:03
Cytuj
Domi Kiwińska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 13:52
A może Konto Godne Polecenia w BZ WBK? Posiadam właśnie to i oferta, o ile jeszcze taką mają, jest jak najbardziej OK, nie zauważyłam jakichś ogromnych opłat nawet jeśli w danym miesiącu nie wpadnie nic na konto. Myślę, że ten bank jest wart uwagi w tym przypadku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 9:13
Domi Kiwińska napisał
A może Konto Godne Polecenia w BZ WBK? Posiadam właśnie to i oferta, o ile jeszcze taką mają, jest jak najbardziej OK, nie zauważyłam jakichś ogromnych opłat nawet jeśli w danym miesiącu nie wpadnie nic na konto. Myślę, że ten bank jest wart uwagi w tym przypadku.
Skoro polecasz :D
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 14:08
Tylko nie zakładaj w PKO BP, tam nie ma darmowych kont. Sprawdziłem.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:13
banki muszą na czymś zarabiać, jak nie na samym prowadzeniu konta, to na pewno na wyciągach z niego lub przelewach. Ja w wieku 18 lat również założyłam konto, ale właśnie oszczędnościowe, ponieważ nie miałam pewności co do stałych wpłat. Ale może rachunek w Alior Banku, to konto za zero które reklamują... 5 lat gwarancji, a później można w razie czego zmienić bank.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:48
Proponujemy oczywiście zapoznac się z propozycjami z naszej porównywarki http://www.comperia.pl/konta_osobiste/konta-dla-studentow-ponizej-26-lat . Wiodące produkty to Konto z Lwem Direct 18-26,
eKonto z bezpłatnymi bankomatami - dla młodych w mBanku, 1 Konto w Crédit Agricole.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:48
Najlepiej konto bezpłatne. Jak jeszcze nie pracuje z pewnością nie będzie jej się uśmiechało aby płacić co miesiąc ileś tam złotych za samo prowadzenie. Dobrze by było gdyby też przelewy i wypłaty z bankomatów były za darmo. Ze swojej strony mogę polecić Gettin Online
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:05
Ja też zakładałam konto w tym wieku i dla mnie najważniejsze było to aby było bezpłatne. Bo wiadomo,że w tym wieku mało kto pracuje, a jak pracuje to nie zarabia nie wiadomo ile więc nie chce się tracić kasę na prowadzenie konta. Jest teraz sporo bezpłatnych kont trzeba tylko poszukać:)
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:16
Najlepsze konto to darmowe z wszystkimi bankomatami w Polsce i z dobrą aplikacją mobilną. Jest sporo takich kont trzeba tylko się przejść po kilku i zobaczyć co jej będzie odpowiadało. Nie ma co się rzucać na konto za które trzeba płacić bo wiadomo że dziewczyna może nie mieć stałych zarobków.
Cytuj
Odpowiedź