• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Na ile lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:26
Witam!
Udało mi się odłożyć 30 tysięcy i chciałabym je wrzucić na lokatę w ING. Niestety nie wiem jaką wybrać. Na 3, 6 czy 12 miesięcy? Jedni mówią że na rok się nie opłaca inni zaś że przez trzy miesiące nic nie zarobię? Co mam zrobić? Czy pół roku będzie dobrym czasem? Zarobię coś?
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 23:00
No skoro jedni odradzają Ci na 3 miesiące, a drudzy mówią, że na rok to za długo, to wybierz tę trzecią opcję - 6 miesięcy. Może rozwiązanie proste, ale fakt jest taki, że ile ludzi tyle opinii. Poza tym możesz najpierw na 3 miesiące wziąć i zobaczysz jak Ty sama się na to zapatrujesz. Następnym razem najwyżej ulokujesz na dłużej, np. na 12 miesięcy.
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 11:50
Ale dla czego akurat w ING? Lepiej ulokować je w banku o większym oprocentowaniu, gdzie opłaci Ci się nawet na 3 miesiące. ING ma tylko 4 z czymś a w innych bankach masz 5% lokaty. Popatrz zorientuj się co i jak. Jak lokować swoje to w dobrym miejscu z wyższym oprocentowaniem.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:18
Często te lokaty z wyższym oprocentowaniem mają dużo wyższą kwotę początkową, ale oczywiście to nie jest reguła. Rzeczywiście możliwe, że uda Ci się znaleźć lepiej oprocentowaną lokatę. Skorzystaj z porównywarki tutaj na Comperii. Jeśli wybierasz ING ze względu np na posiadane tam konto i nie chcesz go przenosić do innego banku, poszukaj w ofertach lokat bez konta, takie też są ;)
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:32
Jak już oszczędzać to dłużej. Wybrałabym lokatę na 12 miesięcy, ewentualnie zdecydowała się na te krótkoterminowe, ale wysokoprocentowe w innych niż ING bankach. Ja się lubię łapać na okazje, więc korzystam z każdej promocji, wyższego oprocentowania lokat, bądź programów partnerskich. Teraz zdecydowałam się na lokatę szczęśliwą 7% na 2 miesiące z polisą strukturyzowaną. Czy zrobiłam dobrze, to się okaże za 2 miesiące, ale kto nie ryzykuje ten nie ma.
Cytuj
bercik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 21:04
Ja słyszałem o lokacie w Noble Banku z oprocentowaniem 6% ale ile w tym prawdy to nie wiem. Obecnie mam założoną lokatę w Getin Banku na pół roku i nie narzekam. Jakiś tam zysk powinienem mieć. Na trzy miesiące nic bym nie lokował bo zysk będzie marny chyba, że sprawdzisz ofertę Noble Banku i tam założysz lokatę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 11:30
bercik napisał
Ja słyszałem o lokacie w Noble Banku z oprocentowaniem 6% ale ile w tym prawdy to nie wiem. Obecnie mam założoną lokatę w Getin Banku na pół roku i nie narzekam. Jakiś tam zysk powinienem mieć. Na trzy miesiące nic bym nie lokował bo zysk będzie marny chyba, że sprawdzisz ofertę Noble Banku i tam założysz lokatę.
Jesli chcesz w Noblu lokowac to musisz miec wysokie dochody i duzo srodków, w innym wypadku zostaje Getin.
Cytuj
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:22
Postanowiłam założyć lokatę na 6 miesięcy:) po tym czasie zobaczę czy udało mi się coś zarobić i pomyślę o lokacie na 12. Sprawdzałam jeszcze lokaty w innych bankach ale nadal uważam, że najkorzystniejszą dla mnie ofertę ma ING. DO Noble Banku nawet się nie pcham.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 15:33
mania napisał
Postanowiłam założyć lokatę na 6 miesięcy:) po tym czasie zobaczę czy udało mi się coś zarobić i pomyślę o lokacie na 12. Sprawdzałam jeszcze lokaty w innych bankach ale nadal uważam, że najkorzystniejszą dla mnie ofertę ma ING. DO Noble Banku nawet się nie pcham.
nooo to napisz, jak te zyski beda wygladaly.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:46
Myślę, że 6 miesięcy to dobry wybór. Ja mam też mam odłożone trochę pieniędzy i chciałem założyć dla nich lokatę w Noble Banku ale okazało się, że muszę mieć minimum 200 tysięcy... To nie na moją kieszeń niestety. Trochę szkoda bo oprocentowanie mają piękne.
Cytuj
Odpowiedź