• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Czy polisolokaty zapewniaja jakiekolwiek ubezpieczenie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:23
Myślałem, że polislokaty to oferta wyłącznie BGŻ, a ktoś ostatnio powiedział mi o takiej w Credit Agricole. Znalazłem tylko Nazwę Polisy oszczędnościowe - czy jest to to samo co Polislokata? Po zagłębieniu się w temat znalazłem ofertę Santander Consumerbank na 4% - czy ktoś coś o niej wie?
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:00
Nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego. Banki to już prześcigają się w ofertach, które mają zachęcić nas do włożenia w nie pieniędzy. Rzeczywiście zastanawiająca jest ta polisa w lokacie i fakt czy rzeczywiście działa.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:14
Ja bym też nie łączyła polisy i lokaty. Dla mnie to zupełnie dwie odmienne rzeczy i wolałabym sobie kupić osobno polisę i założyć osobno lokatę. Wtedy możesz wybrać sobie odpowiednią lokatę i odpowiednią polisę a nie to i to razem.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:16
Nie liczyłby na to ubezpieczenie podejrzewam, że nawet jeżeli rzeczywiście działa jest bardzo okrojone. Chodzi mi o to, że może to być jakieś takie dodatkowe ubezpieczenie dla ciebie ale nie jako jedyne i główne.
Cytuj
garry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2017 14:23
joasiamyk napisał
Ja bym też nie łączyła polisy i lokaty. Dla mnie to zupełnie dwie odmienne rzeczy i wolałabym sobie kupić osobno polisę i założyć osobno lokatę. Wtedy możesz wybrać sobie odpowiednią lokatę i odpowiednią polisę a nie to i to razem.


Zależy od produktu, jeśli jest dobry to można łączyć, jeszcze niedawno był wysyp tych produktów, które były bardzo niekorzystne dla klientów, były stosowane różne niedozwolone klauzule itp, po kilku wyrokach i pozwach grupowych sytuacja zaczęła się zmieniać. Ale nadal jest wiele osób, które takie niekorzystne polisolokaty mają, wtedy najlepiej skontaktować z jakimś dobrym prawnikiem tu jest wyspecjalizowana od tego kancelaria ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl miałem z nią do czynienia i do tematu podchodzą bardzo solidnie.
Wypowiedź została zmieniona przez: garry 1.6.2017 14:23
Cytuj
Odpowiedź