• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W co zainwstować zwrot

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:37
Witam
Wczoraj dostałem długo wyczekiwany zwrot podatku i zastanawiam się w co go zainwestować. Nie chciałbym wydawać tych pieniędzy na głupoty i myślałem o jakimś koncie oszczędnościowym. Możecie mi jakieś polecić z dobrym oprocentowaniem?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 9:42
Proponujemy: Konto Oszczędnościowe w ofercie promocyjnej Getin Banku. Nie ma wymogu zakładania konta, oprocentowanie na poziomie 3, 5 proc.Możliwość 2 wypłat środków z rachunku w miesiącu bez opłat, nie ma wymogu posiadania konta. Inną propozycja jest Otwarte konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim z oprocentowaniem na poziomie 3,5 proc. http://www.comperia.pl/konta_oszczednosciowe
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 10:59
Ilona Maciejuk napisał
Proponujemy: Konto Oszczędnościowe w ofercie promocyjnej Getin Banku. Nie ma wymogu zakładania konta, oprocentowanie na poziomie 3, 5 proc.Możliwość 2 wypłat środków z rachunku w miesiącu bez opłat, nie ma wymogu posiadania konta. Inną propozycja jest Otwarte konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim z oprocentowaniem na poziomie 3,5 proc. http://www.comperia.pl/konta_oszczednosciowe


Mam OKO w ING, jednak oprocentowaniami nigdy się nie zajmowałam - po prostu, oszczędzam bez większego zainteresowania oprocentowaniem. Ale z ciekawości weszłam na stronę ING i znalazłam informację, że teraz jest bonus przez 4 miesiące 3% w skali roku, a później ok. 1,7% - o co w tym chodzi? Kiedy ja zakładałam konto, a było to dość dawno, również była promocja, 4,5% i później miało się to zmniejszyć właśnie do 3 czy 3,5. Teraz jest jeszcze mniej?
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:03
Każde konto oszczędnościowe będzie lepsze niż wydanie na głupoty. Również polecam OKO w Banku Śląskim, ewentualnie Alior Bank słyszałem, że ma dobrą ofertę. Ja tam akurat pieniędzy nie inwestował, tylko wydał - w końcu mi się należy :D Ale zależy jeszcze ile masz tego zwrotu.
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:05
Dziękuję za info:) Zapoznam się z ofertą Getin Banku i ING ale szczerze mówiąc 3,5% to bardzo mało... Dla mnie dziwne jest to, że po czasie to oprocentowanie jeszcze bardziej spada. Dlaczego tak jest? Nie może być stałe?
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:35
Za dobrze by było, bo to w sumie tak, jakby mieli dawać pieniądze za darmo, za samo bycie u nich w banku. Mnie, do którego banku bym nie poszedł, nawet jeśli na koncie mam kilka tysięcy, próbują namówić na kredyt, chyba tak, żebym zwrócił wszystko co zyskałem z lokat i konta oszczędnościowego. Ale w sumie to ich praca, z tego mają zyski.
Cytuj
lara-cr0ft

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 20:40
Teraz reklamują coś w telewizji na 4 procent, teraz nie pamiętam czy chodzi o konto oszczędnościowe czy o lokatę... ale może właśnie ulokować te pieniądze na lokacie? tam zazwyczaj procent jest wyższy.
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:38
teraz reklamują w telewizji konto oszczędnościowe w Millenium bodajże z oprocentowaniem 4%, może warto skorzystać póki procent nieco wyższy albo poszukać jakiejś dobrej promocji w lokatach - takich też teraz multum jest, wystarczy poszukać ofert
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:16
Zamiast konta oszczędnościowego możesz pomyśleć o lokacie np długoterminowej. Teraz jest tyle ofert, że z pewnością znalazłbyś odpowiednią lokatę dla siebie. Ale to już jak wolisz.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 14:05
Gosiunia napisał
Zamiast konta oszczędnościowego możesz pomyśleć o lokacie np długoterminowej. Teraz jest tyle ofert, że z pewnością znalazłbyś odpowiednią lokatę dla siebie. Ale to już jak wolisz.


To zależy ile autor wątku dostał tego zwrotu. Bo opłacalne teraz są też lokaty krótkoterminowe. Ale jeżeli nie chcesz się w to bawić to lepiej włóż je na jakiekolwiek konto oszczędnościowe. Z mojego doświadczenia wynika, że jak się ma pieniądze, które są na nic nie przeznaczone to bardzo szybko się je wydaje:)
Cytuj
Odpowiedź