• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sposoby na inwestycje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dagmat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:25
Witam,
po dłuższym czasie dorobiłam się pewnej kwoty. Chciałabym ja teraz w konkretny sposób zainwestować, rozważam inwestycje na giełdzie, wsadzenie pieniędzy na lokate ale tez inwestycje w złoto lub nieruchomości. Jakie znacie jeszcze sposóby na inwestowanie i który z nich jest najskuteczniejszy?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:44
A może po prostu ulokuje pani środki na lokacie długoterminowej. Zapraszam do zapoznania się z najnowszym zestawieniem, okazuje się, że i w ten sposób można bezpiecznie zarobić http://www.comperia.pl/lokata-na-lata.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:33
Inwestuj w alkohol - zawsze się zwraca ;) Nie no ,żarty żartami, ale tu poważny temat. Lokata długoterminowa to dobre rozwiązanie. Jeśli jednak inwestować - słyszałem, że opłaca się w metale szlachetne. Ile jest w tym prawdy nie wiem. Podobno inwestycja w złoto daje pewność spokojnej emerytury, ale i tak nie inwestowałbym wszystkiego w jedno.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:34
Ja proponowałabym lokatę. Jest najbezpieczniejsza no i nie musisz mieć spektakularnej wiedzy żeby włożyć w nią pieniądze. Wystarczy odwiedzić kilka placówek lub popytać wśród znajomych jakie lokaty polecają i gotowe. Zanim się zdecydujesz poczytaj.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 11:31
Jeżeli rozważasz nieruchomość - to może być dobra inwestycja. Grunt, żeby lokalizacja była odpowiednia. I tak w zależności ile pieniędzy masz odłożone, możesz zainwestować w kawalerkę blisko centrum lub w okolicy uczelni, bądź nawet garaż w centrum miasta. Nawet taka inwestycja jest opłacalna.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 9:09
A mi sie podoba pomysl inwestycji w zloto, zwlaszcza ze podobno jest zyskowny. Zamierzam sie wiecej dowiedzieć i wlasnie na tym troszke zarabiac. Bede jak prawdziwy łowca skarbów :D
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 14:17
No tak, ktoś tu pisał o antykach, teraz złoto, może to i lepiej niż te akcje, bardzo ryzykowne.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:11
Nie inwestuj w złoto ani w nieruchomości. Najpewniejszy zysk masz na lokacie. Wszyscy się upierają na to złoto a ono wcale nie idzie w górę. Nieruchomości to też niezbyt pewna inwestycja, a na giełdzie no cóż trzeba się znać.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:43
Ja bym dała na lokatę. To jest najpewniejsza inwestycja na pewno dużo bardziej pewna niż złoto. Nie wiem ile masz pieniędzy ale pomyśl o lokatach.
Możesz sobie je porównać tutaj:
http://www.comperia.pl/lokaty_bankowe
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:21
Jeżeli zadajesz pytanie na forum to raczej nie pakuj się w giełdę. Nie znając mechanizmów jej działania można sporo stracić. Jeżeli jest to spora suma to odsetki z dobrych lokat powinny być satysfakcjonujące.
Cytuj
Odpowiedź