• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestowanie na giełdzie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dagmat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:24
Witam,
co sądzicie o inwestowaniu na giełdzie? Miałam ostatnio możliwość odłożenia pewnej kwoty i chciałabym ją w jakiś sposób zainwestować. Nie wiem jak dużą kwote trzeba odłożyć żeby zacząć działać na giełdzie, lepiej to robić samemu czy oddać wałsne pieniądze w ręce jakiejś firmy i czekać aż oni zaczną zarabiać moimi pieniedzmi ?
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:52
Ja wychodze z zalożenia że jak ktoś sie na tym zna to czemu ma nie skorzystać. Osobście bardzo bym sie bał inwestować na giełdzie bo moim zdaniem nie sa to pewne inwestycje. Lepiej i bezpieczniej jest wsadzić pieniądze na lokate
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:24
Inwestycje giełdowe są bardzo ryzykownym posunięciem i szczerze odradzam tę drogę. Jeśli nie wiesz na czym to polega, czy masz na tyle zaufane osoby, którym mogłabyś przekazać swoje pieniądze? Jeśli szukasz łatwego zarobku to co prawda będziesz się musiała uzbroić w cierpliwość ale myślę że opłaci Ci się to. Wybierz odpowiednią lokatę dzięki, której pieniążki same będą zarabiać na Ciebie.
Wypowiedź została zmieniona przez: Wanana 30.6.2014 18:25
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 10:09
Nie jestem za inwestowaniem w giełdę. Jeśli chcesz podjąć takie ryzyko to może skorzystaj z pomocy doradcy inwestycyjnego lub kogoś kto zna się na giełdzie. Ja na twoim miejscy postawiłabym na lokatę, konto oszczędnościowe lub nieruchomości jeśli masz duże oszczędności.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:35
Otóż to, jak ktoś się nie zna na giełdzie to nie ma co sie w to bawic. Albo do doradcy, albo do ksiażek. Dla laików są lokaty.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:58
Niestety jak sie nie znasz to nie ma sensu bawić sie w inwestowanie na giełdzie. Ale znowu jak zdecydujesz sie oddac twoje pieniadze jakiejś nie pewnej firmie ktora inwestuje na giełdzie to możesz pieniadze stracić.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:16
Ja tam nie zdecydowałabym sie na oddanie moich pieniedzy jakiejś obcej firmie żeby inwestowała za mnie na giełdzie. Jak ktos się osobiście na tym nie zna to moi m zdaniem nie ma sensu decydowac sie na tego typu inwestycje.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:54
Po pierwsze, wolałabym zająć się tym samodzielnie, bo obawiałabym się oszustw, chyba, że jesteś pewny jakiejś firmy, mialeś z nią do czynienia, pracuje w niej Twój brat albo polecił go najbliższy przyjaciel.
Po drugie, wg mnie giełdowe spekulacje są dla osób, o mocnych nerwach, które posiadają jakąś sumę ''w razie czego'' aby przypadkiem nie zbankrutować. Na początek jednak wolałabym lokatę.
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:04
Na giełdzie inwestuje się dość spore pieniądze. Jeśli jednak nie masz pojęcia o tym ile pieniędzy inwestować to wydaje mi się że nie masz zielonego pojęcia o inwestycjach giełdowych. Nie pakuj się w giełde bo stracisz swoje pieniądze. Oddaj je na lokate lub inny środek oszczędzania. Zastanów się czy chcesz oddawać pieniądze firmie której nie znasz.
Cytuj
bercik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 21:02
Jesli znasz się na inwestowaniu na giełdzie, wiesz co się tam teraz dzieje i masz odpowiednie środki to nie widzę powodu być nie mógł zainwestować tam pieniędzy. Ja osobiście bym się nie odważył ale ja nigdy nie lubiłem ryzyka. Wolę wrzucić pieniądze na lokatę i czekać aż przyniosą jakiś zysk.
Cytuj
Odpowiedź