• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie inwestować?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:14
Wiem, że pewnie już nie jedna osoba o to pytała ale ja chciała bym zacząć zarabiać. Po wielkich wysiłkach udało mi sie odłożyć 20 tysięcy. Chciałabym je jakoś konkretnie zainwestować tylko najważniejsze pytanie w co? Lokata czy nieruchomości? I czy z taką małą kwotą opłaca mi sie w cos inwestować czy zarobić wiecej?
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:58
Ja już to gdzies kiedyś mówił. Moim zdaniem jak masz taka sumie pieniedzy a moim zdaniem nie jest to mała kwota to wsadz sobie na początek te pieniądze na jakąś lokete. Po pewnym czasie zaczną na siebie zarabiać i będziesz mogła pomyśleć o konkretniejszych inwestycjach.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:27
też na Twoim miejscu wsadził bym te pieniądze na lokatę. Chociaż jak dla mnie sume już masz bardzo ładna uzbieraną. Poszukaj teraz tak dobrze oprocentowanej lokaty, wsadź tam pieniądze i poczekaj aż kwota ładnie Ci urośnie.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:58
A czemu by nie zainwestowac w nieruchomości? Tylko nie wiem czy kwota ktorą obecnie posiadasz da Ci jakies realne możliwości na takie inwestowanie. Bo lokata daje małe zyski w dużym odstępie czasu w przy nieruchomościach można wiele zarobic.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:16
20 tysięcy na nieruchomości? Przecież on za to nic nie kupi... Musiałby mieć co najmniej 100 tysięcy. Najlepiej będzie jak wrzucisz pieniądze na lokatę z wysokim oprocentowaniem lub konto oszczędnościowe. W nic innego chyba nie warto się pchać z taką kwotą.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:01
Może zrób tak, weż te 20 tysięcy, wsadz na jakoś bardzo opłacalną lokate najlepiej krótką a wysoko oprocentowaną.Zrób tak żebyś miał co najmniej 100 tysięcy i wtedy zacznij inwestowac w nieruchomości. Bo to akurat bardzo pewne inwestycje.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 6:58
Zanim zarobi 100 tysięcy na lokacie to trochę czasu minie... Ale jakby nie patrzeć lokata jest najlepszym wyjściem by móc później zainwestować w nieruchomości. Przejdź się po bankach i poszukaj jakiejś korzystnej lokaty z wysokim oprocentowaniem. Podobno w jakimś banku jest 6%
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 20:49
No 20 tysięcy to troszkę mało na jakąkolwiek nieruchomość. Ledwo ogródek działkowy za to kupisz, ale chyba ludzie takich rzeczy nie wynajmują. Przy tej kwocie lepszym rozwiązaniem jest lokata z dobrym oprocentowaniem i oszczędzanie w dalszym ciągu. Gdy uzbierasz większą kwotę możesz zainwestować w nieruchomość - to opłaca się bardzo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 14:24
No tak 20tys. to duzo i malo. Za mało na nieruchomość, ale sporo na lokate. Moze faktycznie na razie ulokuj i spokojnie sie zastanowisz co z tym robic.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 18:37
Ja bym wrzuciła na lokatę, najlepiej poszukała dobrej okazji, w końcu promocje wciąż się zmieniają i dochodzą nowe, może akurat uda Ci się trafić na jakąś bardzo dobrą okazję. A jeśli chcesz inwestować inaczej, to otwórz sobie mały sklepik na allegro. co prawda wiąże się to z pracą, ale coś za coś jak mówią
Cytuj
Odpowiedź