• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sztabka złota lub srebra

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

29.9.2014 19:01
Polecam Ci zakup złota. Od 3miesięcy regularnie leci ono w dół, więc jest to dobry czas na inwestowanie. Uważam, że tendencja spadkowa utrzyma się do końca roku, a warto przejrzeć ofertę mennicy już teraz, bo są ciekawe promocje cenowe http://inwestycje.mennica.com.pl/zloto/monety-bulionowe/
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 11:50
Na co zwracać uwagę inwestując? O tym tutaj. Państwo inwestują? W co najchętniej? A co wydaje się "niebezpieczne"?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 9:47
Ja aktualnie odkładam pieniądze na lokacie. Ciężko nazwać to inwestowaniem ale nie mam żyłki do ryzyka tak więc nie wiem czy zdecydowałabym się na inną formę.
Nie mam również aż takich oszczędności aby zainwestować w sztabkę złota. To jednak coś kosztuje :)
Za to mój brat inwestuje obecnie w złote monety bulionowe . Jest zdania,że na chwilę obecną jest to najlepsza forma .
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 18:57
NataliaZ napisał

Nie mam również aż takich oszczędności aby zainwestować w sztabkę złota. To jednak coś kosztuje :)


Sztabki są dostępne w różnych wagach, m.in. 1 gram (cena ok. 150 zł), tak więc dla zabawy zawsze można sobie coś takiego kupić albo sprezentować.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 12:20
Swoją drogą to widzieliście może jakie ciężkie jest złoto? Miałam kiedyś na wycieczce do mennicy taką sztabkę w dłoniach i jednak jest to duży ciężar... Jestem zdania,że inwestycja w złoto jest dobra ale czy aby w chwili obecnej nie jest to jedynie przetrzymanie pieniędzy?
Cena złota nie rośnie, wręcz zauważalne były w ostatnim czasie pewne spadki....
Sama juz nie wiem co jest lepsze. Lokata czy złoto.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
skpimp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 14:52
Złoto jest lepsze niż lokata.
Cytuj
http://www.sklepimpol.pl/pl/
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 18:00
Właśnie jeśli cena spada, to jest najlepszy czas na inwestowanie, a sprzedaje się, gdy cena wzrasta. Ja jestem ciekawy, gdzie można taką ilość złota przechować, bo pewnie będzie to generowało dodatkowe koszty.
Aczkolwiek posiadanie większej ilości kruszcu czy też złotych monet pewnie wpływa na wyobraźnię. Prawie jak swój własny skarb.
Jak myślicie, gdzie najlepiej takie sztabki przechować? W jakiejś skrytce bankowej? A może kupić też sejf?
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 16:23
Zależy od twojego kapitału ale najlepszą inwestycja jest kupno gruntu. Zawsze ci się zwróci
Cytuj
Frnciszek

Niezarejestrowani

26.8.2015 10:54
Inwestycje w kruszce są zawsze dobrym pomysłem, ponieważ jest to najstabilniejsza lokata kapitału. Należy tylko znaleźć odpowiednie źródło, ja polecam Mennicę Złota.
Cytuj
Gosia

Niezarejestrowani

26.8.2015 11:10
Frnciszek napisał
Inwestycje w kruszce są zawsze dobrym pomysłem, ponieważ jest to najstabilniejsza lokata kapitału. Należy tylko znaleźć odpowiednie źródło, ja polecam Mennicę Złota.
I zco można tu kupic zloto w dobrej cenie?
Cytuj
Odpowiedź