• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sztabka złota lub srebra

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:11
Ja bym nie były przekonana w takie inwestowanie. Moim zdaniem to średnio opłacalna decyzja. Chyba lepiej zrobiłbyś jak byś zainwestował w jakąś lokate. Złoto może spać w cenie i srebro to samo wtedy zostanie Ci jedynie pamiatka w postaci sztabki.
Cytuj
JadziaQ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:51
Nie wiedzialam ze mozna miec sztabki złota czy sztabki srebra na własność. Wiedziałam tylko o biżuterii i niektórzy mają srebrne wstawki w zęby, ale ze można tak sobie po prostu kupic takie sztabki złota czy srebra to pierwsze słysze.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:12
jak chcesz to mozesz jeszcze zobaczyc na http://www.mennicawroclawska.pl/ tutaj sprzedaja własnie takie złoto inwestycyjne w formie sztabek albo monet :) najlepiej porownaj sobie ceny w kilku miejsach :)
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:18
Nie wiem czy inwestowanie w złoto lub srebro jest dobre. Przede wszystkim złoto i srebro dosyć szybko traci na wartości. Może odłóż pieniądze na lokatę? Jeżeli już koniecznie chcesz sztabkę złota najlepiej kupić ją w mennicy, poczytaj o tym w internecie tam jest sporo informacji.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 12:21
Nie wiem czy inwestowanie w złoto lub srebro jest dobrą inwestycją. Ja już wolałabym wpłacić pieniądze na lokatę. Przemyśl to jeszcze
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 11:46
zuzannaanna napisał
Myślę, że najlepiej kupić złoto i srebro w internecie w jakiejś mennicy. Pełno tego jest, wystarczy poszukać :) Moim zdaniem inwestowanie w złoto jest opłacalne i sama zastanawiam się nad zakupem dwóch sztabek na początek. Do srebra jakoś nie jestem przekonana.


A jaką będziemy mieć pewność, że to co przyjdzie będzie złote lub srebrne? Jestem ciekawa czy można kupić takie sztabki gdzieś stacjonarnie?
No i dlaczego złoto i srebro, nie wiem czy jest to opłacalna inwestycja.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:56
justa napisał
Nie wiem czy inwestowanie w złoto lub srebro jest dobrą inwestycją. Ja już wolałabym wpłacić pieniądze na lokatę. Przemyśl to jeszcze


Ja też jest to dużo bezpieczniejsze a poza tym jaką masz pewność że za kilka lat złoto albo srebro będzie w cenie? Żadnej i wtedy będzie tak jak mówi MisiowaMama zostanie Ci pamiątka dla wnuków:P
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 16:54
Ostatnio troszkę potaniało złoto, czytalam, ale to pewnie chwilowe.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 18:01
Lokowanie pieniędzy w srebro czy złoto nie nazwałbym inwestycją, a raczej zabezpieczeniem się przed utratą wartości nabywczej pieniądza papierowego lub przed całkowitą utratą zaufania do tego typu pieniędzy. Osobiście wybrałbym złoto, ponieważ w tym przypadku nie płacisz VATu. Poza tym trudniej jest sprzedać srebro po dobrej cenie. Wystarczy sobie porównać ofertę skupu srebra i złota i porównać ją do cen zakupu.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:06
Wlasnie inwestycja w srebro jest mniej popularna, dlatego lepiej inwestowac w zloto, zawsze jest wikesza pewnosc ze uda sie sprzedac po lepszej cenie tzn. w stosunku do kupna :)
Cytuj
Odpowiedź