• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Happy plus w Idea Bank - najlepsza lokata?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lucy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 18:12
Witam

Czy ta lokata z oprocentowaniem 3,25% to najlepsze rozwiązanie dla sumy 60000 zł? Nie znalazłam w żadnym banku jak na razie lepszej oferty, być może jakieś banki pominęłam. Wyjeżdżam na pół roku do pracy za granicę i te pieniądze ze sprzedaży samochodu nie są mi na razie potrzebne. Tylko zastanawiam się, czy nie lepiej zostawić je na koncie oszczędnościowym? Bo ta lokata jest tylko na 3 miesiące i co potem? Wiem ,ze jest odnawialna, ale może ktoś wie na jakich warunkach?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 20:11
lucy napisał
Witam

Czy ta lokata z oprocentowaniem 3,25% to najlepsze rozwiązanie dla sumy 60000 zł? Nie znalazłam w żadnym banku jak na razie lepszej oferty, być może jakieś banki pominęłam. Wyjeżdżam na pół roku do pracy za granicę i te pieniądze ze sprzedaży samochodu nie są mi na razie potrzebne. Tylko zastanawiam się, czy nie lepiej zostawić je na koncie oszczędnościowym? Bo ta lokata jest tylko na 3 miesiące i co potem? Wiem ,ze jest odnawialna, ale może ktoś wie na jakich warunkach?


Odnawia się na warunkach lokaty standardowej na 0,1%.
W momencie zakładania, najlepiej zrobić ją jako nieodnawialną, wtedy pieniądze wrócą na konto skąd przyszły.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Janka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 11:50
Stanisław Bińkiewicz napisał
lucy napisał
Witam

Czy ta lokata z oprocentowaniem 3,25% to najlepsze rozwiązanie dla sumy 60000 zł? Nie znalazłam w żadnym banku jak na razie lepszej oferty, być może jakieś banki pominęłam. Wyjeżdżam na pół roku do pracy za granicę i te pieniądze ze sprzedaży samochodu nie są mi na razie potrzebne. Tylko zastanawiam się, czy nie lepiej zostawić je na koncie oszczędnościowym? Bo ta lokata jest tylko na 3 miesiące i co potem? Wiem ,ze jest odnawialna, ale może ktoś wie na jakich warunkach?


Odnawia się na warunkach lokaty standardowej na 0,1%.
W momencie zakładania, najlepiej zrobić ją jako nieodnawialną, wtedy pieniądze wrócą na konto skąd przyszły.
A to się tak da, myslalam, ze po prsotu tzreba peniadze w odpowiednim czasie wyciagnąć. A jak ktos sie zagapi to mzona jak juz ta odnowiona lokata trwa ją zerwac?
Cytuj
jacek k

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 15:13
Przecież masz napisane,ze jak się zagapisz to pieniądze z lokaty odnawiają się na lokacie standardowej. Przecież nawet jak się zagapisz to możesz w dowolnej chwili rozwiązać ja i przelac pieniądze na konto czy lokatę jaka tylko chcesz.
Cytuj
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2016 9:55
Witam.
Mam 40000 zł oszczędności. Czy ta lokata jest w dalszym ciągu tą jedyną z najlepszym oprocentowaniem? Pieniądze nie będą mi potrzebne w najbliższym czasie. Co polecacie z nimi zrobić, żeby jednak na nich zarabiać?
Cytuj
Bonsu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2016 9:07
Przy takiej kwocie można rozważyć też Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima.
Jest to lokata 3 miesięczna do 100 000 zł z oprocentowaniem 3,2%. Dodatkowo można ją zerwać w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Więcej napisałem o niej w innym wątku.
Różnica w odsetkach po 3 miesiącach wyniesie 4 zł.
Wypowiedź została zmieniona przez: Bonsu 2.6.2016 9:13
Cytuj
Igor

Niezarejestrowani

3.6.2016 15:05
Lokata Happy Plus jest do 100 000 zł. CHyba niezła opcja. I 3,25%
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.6.2016 15:17
Igor napisał
Lokata Happy Plus jest do 100 000 zł. CHyba niezła opcja. I 3,25%
A Happy nie była na 4 proc.?
Cytuj
Pawcio

Niezarejestrowani

6.6.2016 13:34
Gość napisał
Igor napisał
Lokata Happy Plus jest do 100 000 zł. CHyba niezła opcja. I 3,25%
A Happy nie była na 4 proc.?
Byla i jest, ale na mniejsza kwotę.
Cytuj
Jagoda

Niezarejestrowani

14.6.2016 15:01
Czy najlepsza? Na pewno bardzo dobra od dłuższego czasu.
Cytuj
Odpowiedź