• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty 4%, co potem z kontami?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
karol-l

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 9:26
Hej. Mam trochę oszczędności, zależy mi na tym, żeby jak najlepiej na siebie zarobiły. Są teraz dostępne 3 lokaty z oprocentowaniem 4% i mógłbym po kolei każda założyć. Moje oszczędności to 8000 zł. W wypadku niektórych potrzebne jest konto w danym banku. Ciekawi mnie co potem dzieję się z tym kontami? Nie chciałbym na nie przelewać żadnych pieniędzy ani opłacać. Czy można po skończeniu lokat każde konto bez trudu zamknąć?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 12:17
Przeczytaj regulamin promocji.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 19:06
karol-l napisał
Hej. Mam trochę oszczędności, zależy mi na tym, żeby jak najlepiej na siebie zarobiły. Są teraz dostępne 3 lokaty z oprocentowaniem 4% i mógłbym po kolei każda założyć. Moje oszczędności to 8000 zł. W wypadku niektórych potrzebne jest konto w danym banku. Ciekawi mnie co potem dzieję się z tym kontami? Nie chciałbym na nie przelewać żadnych pieniędzy ani opłacać. Czy można po skończeniu lokat każde konto bez trudu zamknąć?


W Idea Bank nie ma potrzeby zakładania konta. Zacznij od tej lokaty.

Tutaj założysz ją on line:

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=62adb7966de0b6e4bbecf99cd72e5514
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 9:46
Słyszałem,ze w niektórych bankach wcale nie jest łatwo zamknąć potem takie konto osobiste. Ciekawe, czy naliczają jakieś opłaty, np. za to, że nie ma wpływów na konto?
Cytuj
Beata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 10:28
Marek napisał
Słyszałem,ze w niektórych bankach wcale nie jest łatwo zamknąć potem takie konto osobiste. Ciekawe, czy naliczają jakieś opłaty, np. za to, że nie ma wpływów na konto?
Mozesz normalnie zamknąć każde konto, bez problemu. chybaze masz okres w jakim musisz je utrzymac.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

6.5.2016 10:46
Marek napisał
Słyszałem,ze w niektórych bankach wcale nie jest łatwo zamknąć potem takie konto osobiste. Ciekawe, czy naliczają jakieś opłaty, np. za to, że nie ma wpływów na konto?
Zanim ząłożysz konto czy lokatę przczytaj regulamin, tam wszystko widnieje.
Cytuj
Zrywka

Niezarejestrowani

9.5.2016 11:40
Godzic napisał
Marek napisał
Słyszałem,ze w niektórych bankach wcale nie jest łatwo zamknąć potem takie konto osobiste. Ciekawe, czy naliczają jakieś opłaty, np. za to, że nie ma wpływów na konto?
Zanim ząłożysz konto czy lokatę przczytaj regulamin, tam wszystko widnieje.
Niestety nie kazdy czyta. Jedni ufaja doradcom, inni co gorsza reklamom...
Cytuj
Odpowiedź