• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie konto do przelewów z zagranicy.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Amelia2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 19:11
Hej. Do teraz nie mam swojego konta, bo nie pracowałam. W maju wyjeżdżam do pracy za granicę.Może ktoś mi doradzi w jakim banku najlepiej założyć konto? Będę zarabiała w euro.Chciałabym potem w tym samym banku, jeżeli to możliwe zamieniać euro na złotówki.
Cytuj
Adam

Niezarejestrowani

17.7.2020 8:19
Cześć! W zasadzie nie ma to aż takiego znaczenia, bo teraz są takie sposoby jak np transfer24 gdzie za przelew na polskie konto z niemieckiego nic nie płacisz, potrzebna tylko niemiecka karta do zrobienia przelewu i od razu masz złotówki zamienione na euro.
Cytuj
Monika

Niezarejestrowani

1.8.2020 10:25
Adam napisał
Cześć! W zasadzie nie ma to aż takiego znaczenia, bo teraz są takie sposoby jak np transfer24 gdzie za przelew na polskie konto z niemieckiego nic nie płacisz, potrzebna tylko niemiecka karta do zrobienia przelewu i od razu masz złotówki zamienione na euro.

co trzeba zrobić żeby wysłać przelew ? jakie dokumenty są potrzebne ?
Cytuj
Adam

Niezarejestrowani

1.9.2020 22:16
Cześć Monika! Wystarczy zarejestrować się na stronie, wziąć do ręki zagraniczną kartę i zrobić przelew. Nie trzeba wysyłać żadnych dokumentów. Nigdy nie musiałem tego robić, a regularnie wysyłam przelewy od kilku lat.
Cytuj
Monika

Niezarejestrowani

26.9.2020 22:12
Adam napisał
Cześć Monika! Wystarczy zarejestrować się na stronie, wziąć do ręki zagraniczną kartę i zrobić przelew. Nie trzeba wysyłać żadnych dokumentów. Nigdy nie musiałem tego robić, a regularnie wysyłam przelewy od kilku lat.


rozumiem to dlaczego inne firmy chciały ode mnie skan dowodu itd a tutaj nie trzeba ?
Cytuj
Adam

Niezarejestrowani

11.10.2020 15:41
Cześć Monika! Zależy ile wysyłałaś pieniędzy (tak myślę, ale nie znam wszystkich serwisów). W Transfer24 maksymalna kwota przelewu to 1000 EUR, limit podstawowy to 2000 EUR miesięcznie, ale można go zwiększyć do 8000 EUR miesięcznie po bezpłatnej autoryzacji karty (zwrotny przelew autoryzacyjny). Nigdy nie trzeba było wysyłać żadnych skanów dokumentów, a i więcej niż 8000 EUR miesięcznie nie mam potrzeby wysyłać.
Cytuj
Odpowiedź