• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 19:23
Witam,
przez jakiś czas odkładałem trochę gotówki i udało mi się odłożyć około 10 tysięcy złotych. Teraz zaczynam zastanawiać sie w co mógłbym zainwestować. Na jakimś forum trafiłem na firmę Pay Trade, osobiście nie miałem jeszcze z nia styczności i nie bardzo wiem czy warto oddać im moje pieniądze i zgodzić się na pomoc w inwestowaniu. Co doradzacie?
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:10
O to ja pierwszy raz słysze o tej firmię, to jest taka firmą która bierze Twoje pieniądze i inwestuje je w Twoim imieniu? Ja nie wiem czy oddał bym komuś moje pieniadze żeby inwestowali zamiast mnie. To było by dla mnie za duże ryzyko.
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:24
też nie miałam jeszcze z nimi styczności ale chyba jak inwestowac to już na własna odpowiedzialność. Ja wiem że nie każdy sie na tym zna i sporo ludzi zawierza swoje pieniadze innym ale ja chyba wolałabym jednak sama się podszkolić i decydować o własnych pieniądzach.
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:48
A mi tam ich oferta bardzo odpowiada, to ze obiecuja że co miesiac zyski będą nie mniejsze niż miesiac wcześniej daje nam jakieś zabezpieczenie. Po za tym jak czytałam ich ofertę to mają bardzo ciekawa i te ich wyjaśnienia online na czym to wszystko polega dużo dają i warto z tego skorzystać.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:45
To ja szczerze powiedziawszy nigdy o nich nie słyszałam. Chociaż o uszy obiło mi sie kilka nazw firm które oferowały takie usługi to ja sama jakoś nigdy się nie skusiłam. Za dużo sie chyba naoglądałam filmów na temat takich firm i mam do nich mniejsze zaufanie i takie specyficzne podejście. Wole inwestować sama.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:26
Moim zdaniem PayTrade to nic dobrego. Okres składkowy trwa 5 lat i w pierwszy roku trzeba wpłacić z góry 6400 zł a później można wpłacać co miesiąc lub kwartał. Dla mnie już samo to jest dziwne. Poza tym dowiedziałem się, że konta na które wpłacane są składki należą do Nordea Bank niestety nie są przypisane do żadnej z umów deklarowanej przez PayTrade. Ciekawe w takim razie gdzie wpłacane są te pieniądza...
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:50
Rzeczywiście trochę to dziwne... Ja nie pakuję się w takie rzeczy. Słyszałam, że Pay Trade działa na zasadzie MLM co już mnie skutecznie odstrasza. Hubcio jeśli masz 10 tysięcy lepiej zainwestuj je w jakąś pewną lokatę lub konto oszczędnościowe.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 11:06
to słabo jesli to rzeczywiscie jakas piramidka.. to juz lepiej sie wziac za prace i odlozyc kolejne 10 tys. wtedy to raczej nie pay trade by ci był potrzebny hubcio a pay task - też polecam :P
Cytuj
be free like a child
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:12
Ja mając taką kwote pieniędzy wolałabym, wsadzić to w jakąś lokatę albo zagrać na giełdzie. W żadnym wypadku nie dawałabym tych pieniędzy jakiejś firmie która niby by je inwestowała i pomnażała. Nie mam zaufania do takich instytucji.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:52
Na twoim miejscu to przeszła bym sie do jakiegoś konkretnego banku i zapytała o dobre lokaty długoterminowe. Bo te wszystkie firmy które chcą Ci pomóc w inwestowaniu, odpowiednio Ci naciągną, Ty stracisz pieniądze i nic po za tym. Uciekaj od nich jak najdalej.
Cytuj
Zamknięty