• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto osobiste Getin UP Free - słyszeliście ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dominika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 9:52
Cześć.Jest takie konto w banku Getin Bank dla studentów.Wczoraj kolega coś o tym mówił i jestem miło zaskoczona. Jeżeli student ma stypendium, to co miesiąc dostaje zwrot na konto 30% przyznanego stypendium .Ma się też ponoć zniżki do Cinema City.Mam stypendium naukowe i chętnie założyłabym sobie takie konto.Wiecie coś może o nim dokładniej?
Cytuj
wojtekFr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 10:20
Konto założysz bez trudu. Na dzień dobry dostaniesz 50 zł. no i co miesiąc zwrot od kwoty stypendium, którą przeleje Ci uczelnia.Może być stypendium naukowe albo socjalne. I ta zniżka w kinie to tez obowiązuje w strefie jedzenia. ;) Ja mam co miesiąc 1000 zł. wpływów z uczelni, więc spora suma powróci.Taki fux.
Cytuj
Bajtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 11:15
wojtekFr napisał
Konto założysz bez trudu. Na dzień dobry dostaniesz 50 zł. no i co miesiąc zwrot od kwoty stypendium, którą przeleje Ci uczelnia.Może być stypendium naukowe albo socjalne. I ta zniżka w kinie to tez obowiązuje w strefie jedzenia. ;) Ja mam co miesiąc 1000 zł. wpływów z uczelni, więc spora suma powróci.Taki fux.
Ile tego zwrotu od stypendium? To i naukowe i socjalne sie liczy?
Cytuj
mirkaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 12:03
Zwrotu co miesiąc od kwoty stypendium jest 30%, łatwo sobie policzyć ile wyjdzie.Też o tym się dowiedziałam. Konto studenckie jest za darmo, teraz się zastanawiam, czy przenieść się w ogóle, czy tylko założyć konto? W sumie jeszcze trzy miesiące brania stypendium zostało i w przyszłym roku na pewno też będę miała. Wpadłoby mi teraz jeszcze 140 zł. Dla mnie to dużo.
Cytuj
dominika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 16:40
Bajtek napisał
wojtekFr napisał
Konto założysz bez trudu. Na dzień dobry dostaniesz 50 zł. no i co miesiąc zwrot od kwoty stypendium, którą przeleje Ci uczelnia.Może być stypendium naukowe albo socjalne. I ta zniżka w kinie to tez obowiązuje w strefie jedzenia. ;) Ja mam co miesiąc 1000 zł. wpływów z uczelni, więc spora suma powróci.Taki fux.
Ile tego zwrotu od stypendium? To i naukowe i socjalne sie liczy?
Nie wiem czy i jedno i drugie, bo przecież można chyba mieć mieć dwa? Nie wiem dokładnie, ale logicznie myśląc jedno nie wyklucza drugiego.Ja mam takie konto i sobie chwalę, bo zawsze mi parę złotych fuksem wpadnie na konto co miesiąc.Konto jest za darmo,bank proponuje połączenie legitymacji studenckiej z kartą debetową i trzeba nią dokonać raz w miesiącu transakcji w kwocie 100zł., żeby otrzymać to 30% zwrotu ze stypendium.I jeszcze jedno, nie musisz łączyć debetowej z legitymacją.Możesz dostać standartową kartę debetową, bardzo fajne wzory do wyboru.
Cytuj
Odpowiedź