• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Złote monety - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maciek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.4.2016 11:31
Witam .Ostatnio ,zupełnie przypadkowo natknąłem się na taki sklep w necie oferujący sprzedaż monet z kruszców i sztabek .Dobra gratka nie tylko dla kolekcjonerow ,ale też i inwestorów.Nawet nie będę podawał nazwy sklepu ,bo mnie ktoś zaraz o reklamę ktoś posądzi ;), ale asortyment niezwykle bogaty i o szerokich granicach cenowych .Tak się zastanawiam ,czy warto w ten sposób ulokowac swoje oszczędnosci? Oprocentowania i tak sa niskie w bankach a mnie na zakup kilku takich monet stać .Może ktoś już sie z tym zetknął ? Warto?
Cytuj
Karolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.4.2016 14:54
Tutaj masz sporo na ten temat http://www.comperia.pl/forum/lokaty/262-czy-inwestycja-w-zloto-jeszcze-sie-oplaca.html
Cytuj
pezo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2016 17:36
Według mnie się opłaca .Na kruszcach raczej się nie traci ,a numizmatyki to lokata kasy.Sam swego czasu dostałem od babci dwie zlote rublówki carskie ,dobrze ze nie sprzedałem kiedyś .Teraz okazało się ,że mam sporo pieniędzy dzięki temu .Nie dość ,ze stare monety kolekcjonerskie to na dodatek z bardzo dobrą próbą złota.Jak masz pieniądze to możesz inwestować .
Cytuj
Cz33arek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 12:59
pezo napisał
Według mnie się opłaca .Na kruszcach raczej się nie traci ,a numizmatyki to lokata kasy.Sam swego czasu dostałem od babci dwie zlote rublówki carskie ,dobrze ze nie sprzedałem kiedyś .Teraz okazało się ,że mam sporo pieniędzy dzięki temu .Nie dość ,ze stare monety kolekcjonerskie to na dodatek z bardzo dobrą próbą złota.Jak masz pieniądze to możesz inwestować .
Ile taka rublowka jest warta?
Cytuj
ja000

Niezarejestrowani

12.4.2016 12:48
Czy warto? zależy jak na to patrzysz. Jeśli chcesz na dłużej ulokowac pieniążki to się opłaca. Też teraz szukam info na ten temat, ponieważ troszkę pieniędzy odziedziczylem i chcę jakoś mądrze nimi rozdysponować, cześć w coś ulokować. Jeśli chodzi o złoto to gdzie najlepiej kupowac? Że u sprawdzonych dostawców wiem, mam na myśli polecenie konkretnych sklepów, gdzie podschodzą podmiotowo do klienta i dobrze poradzą, a nie coś typu wielka korpo jak mennica wroclawska...
Cytuj
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 17:06
Też ostatnio tym się zainteresowałam i trochę szperam w necie.Chyba jednak w mennicach jest najpewniej? Wszystko sprawdzone.Ceny są różne, można kupić już sztabkę i w cenie ok. 300 zł. Są w necie takie przewodniki dla początkujących pt. jak inwestować w złoto. Nie wiem tylko, czy to się serio na dłuższą metę opłaca? Są kalkulatory ,np. na stronie mennica złota, ale to przecież chwyt marketingowy. Przecież to zloto trzeba gdzieś trzymać a to pewnie też spore koszty?
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 18:51
Ostatnio brałem ślub i w prezencie ślubnym dostaliśmy sztabkę złota z certyfikatem autentyczności.Gdzie możemy ja wycenić?Nawet nie wiedzieliśmy,że takie sztabki można sobie kupić.Jeżeli chcielibyśmy ja odsprzedać to gdzie mamy się udać?Gdzie przechowuje sie takie sztabki? Na razie mamy ja cały czas w domu.
Cytuj
anastazja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 17:40
Hej. Najlepiej zapytaj te osoby, które Wam tą sztabkę sprezentowały. I wtedy można udać się po wycenę do miejsca zakupu.Chyba mozna też zapytać o to w Narodowym Banku Polskim.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 21:00
Zapraszam do przeczytania obszernego artykułu na zadany temat na moim blogu.
Adres:

http://www.slowkilkaomalymbiznesie.pl/zlote-monety-czyli-ile-tak-naprawde-sa-warte-numizmaty
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź