• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty 4% ,co potem z kontami?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 15:20
Witam .Mam 30 000 zł. oszczędności i chętnie mógłbym je podzielić na mniejsze kwoty.Znalazłem w kilku bankach takie oferty lokat 4% ,ale w przypadku niektórych trzeba miec otworzone konto .I tutaj mam pytanie ,czy po skończonej lokacie łatwo jest zlikwidować takie konto? Czy to kosztuje? A może wcale nie jest tak łatwo z likwidacją kont w bankach.Od lat mam konto tylko w BZWBK.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 16:52
Henryk napisał
Witam .Mam 30 000 zł. oszczędności i chętnie mógłbym je podzielić na mniejsze kwoty.Znalazłem w kilku bankach takie oferty lokat 4% ,ale w przypadku niektórych trzeba miec otworzone konto .I tutaj mam pytanie ,czy po skończonej lokacie łatwo jest zlikwidować takie konto? Czy to kosztuje? A może wcale nie jest tak łatwo z likwidacją kont w bankach.Od lat mam konto tylko w BZWBK.


Na pewno lokata w Idea Banku Happy jest oprocentowana na 4% ale max kwota wynosi 10000 zł. Lokatę może założyć nowy klient tylko raz. Do niej nie potrzeba konta.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Bonsu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 21:44
Z Lokatą Happy jest prosta sprawa, bo po jej zakończeniu, odnowi się ona na warunkach lokaty standardowej (0,2%), którą zrywamy, kasę zabieramy i stajemy się byłym klientem Idea Banku.
Dobrą ofertą jest obecnie konto oszczędnościowe BGŻ Optima w banku BNP Paribas, konto to jest aktualnie oprocentowane na 2,7% do 100 000 zł, do tego można założyć 3 miesięczną Lokatę Bezkarną na 3,2% również do 100 000 zł, czyli razem można mieć 200 000 zł na niezłym procencie. Konto jest całkowicie bezpłatne, a przelewać można dowolną ilość razy tylko na konto powiązane, czyli te, z którego je zasilaliśmy. Lokatę bezkarną można zerwać w dowolnym momencie, bez utraty naliczonych do tego momentu odsetek. Generalnie chyba warto sobie takie konto zostawić, ale jego zamknięcie jest bardzo proste, bo wystarczy złożyć wniosek przez system transakcyjny.
Z lokatą 4% mamy jeszcze Konto Internetowe ZEROzłotowe w Alior Banku. Tutaj lokata jest dwumiesięczna do 10 000 zł. Samo konto jest bezpłatne, a karta jest bezpłatna przy miesięcznej sumie płatności min. 100 zł. To konto zamyka się drogą pisemną, czyli wysyłamy polecony lub, pewniej, składamy wniosek o rozwiązanie umowy w placówce.
Cytuj
Pewniak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.4.2016 9:53
A mnie własnie też ciekawi - co z kontami? Czytałem gdzieś ,że wcale to nie jest takie łate zamknąć konto.Zapomnniałem tylko w jakim banku.Sam chętnie rozbiłbym moje oszczędności i założył kilka lokat .Jak to jest z kontem w banku ? W każdym jest łatwo go rozwiązać ? Można online czy trzeba iść osobiście?
Cytuj
Witolek

Niezarejestrowani

5.4.2016 11:12
Potem konto należy zamknąć i tyle. CHybaże chcesz trzymac ich kilka. Co jest bez sensu, większość da sie zamykać online. Przestrzegam tylko przed pko bp. Bo tutaj to raczej niemożliwe.
Cytuj
Odpowiedź