• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata Happy Plus IDEA BANK - czy to najlepsza oferta ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
robek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 12:59
Witam .Mam własnie do ulokowania ok 80000 zł..Oprocentowania są jakie są i jak na razie chyba nic się nie zmieni.Szukałem trochę w necie i wydaje mi się ,że to jest najlepsza lokata na taka sumę .Wprawdzie jestem klientem innego banku ,ale mógłbym zmienić bank.Nie wiem tylko czy warto? Lokata jest krótka ,bo tylko dwa mce.Obecnie jestem w PKO.Czy warto zmienić bank dla tej lokaty? A może ta lokata jest odnawialna na takich samych warunkach?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 14:32
Nie jest odnawialna, za 2 m-ce trzeba będzie szukać nowej oferty.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 15:45
Lokata Happy Plus jest to lokata 3 - miesięczna, oprocentowana w wysokości 3,25%. Kwota lokaty 10000-100000 zł. Niestety, odnawia się na warunkach lokaty standardowej, na 0,1%
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Kowalewowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 15:48
Stanisław Bińkiewicz napisał
Lokata Happy Plus jest to lokata 3 - miesięczna, oprocentowana w wysokości 3,25%. Kwota lokaty 10000-100000 zł. Niestety, odnawia się na warunkach lokaty standardowej, na 0,1%
A ta lokata Happy zwykła na 4 proc. jest jeszcze dostepna?
Cytuj
Ela34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 17:33
Jeszcze we wtorek była .Ale mi sie wydaje ,że tam max kwota to 10000.Sama ja sobie założyłam .Szkoda ,ze na tak krótko ale lepiej to niż wcale.Pieniądze i tak będą mi potrzebne w sierpniu na wakacje ,więc w sumie termin ok.Mam nadzieję ,że na coś się te odsetki przydadzą .Moze dobry obiad?;)
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

18.3.2016 8:15
Kowalewowski napisał
A ta lokata Happy zwykła na 4 proc. jest jeszcze dostepna?

Zwykła Lokata Happy jest nadal dostępna i rzeczywiście jest tylko do 10 000 zł. Dodatkowo na tę lokatę łapią się tylko osoby, które nie mają i nie miały wcześniej żadnych produktów w tym banku, czyli odpadają również osoby, które kiedyś już miały taką lokatę w Idea Banku.
Na większą kwotę polecam BGŻ Optima, konto oszczędnościowe jest aktualnie oprocentowane na 2,7% do 100 000 zł, do tego można założyć 3 miesięczną Lokatę Bezkarną na 3,2% również do 100 000 zł, czyli razem można mieć 200 000 zł na niezłym procencie.
Cytuj
Kowalewowski

Niezarejestrowani

18.3.2016 8:44
To ja akurat sie łapię. Happy to chyba obecnie najlepsza propozycja na rynku
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 10:11
A mnie śmiech ogarnia jak czytam o tym oprocentowaniu najlepszych lokat .Smiechu warte - na dwa miesiące.Wszystko leci na łeb iii szyję ,chodzi mi o oprocentowania w bankach ,natomiast cała reszta drożeje .Chyba ludzie maja dużo czasu albo zacięcia ,zeby tak wypatrywac tych nowych super oprocentowanych lokat .Ale najgorsze jest to ,ze w tych promocjach zazwyczaj trzeba zostać klientem banku.Masakra jakaś .
Cytuj
LukaszLitwiniuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 11:56
Bialek napisał
A mnie śmiech ogarnia jak czytam o tym oprocentowaniu najlepszych lokat .Smiechu warte - na dwa miesiące.Wszystko leci na łeb iii szyję ,chodzi mi o oprocentowania w bankach ,natomiast cała reszta drożeje .Chyba ludzie maja dużo czasu albo zacięcia ,zeby tak wypatrywac tych nowych super oprocentowanych lokat .Ale najgorsze jest to ,ze w tych promocjach zazwyczaj trzeba zostać klientem banku.Masakra jakaś .
No trudno znaleźć jakąś dobra ofertę. Niestety.
Cytuj
jantrzeci

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2016 19:15
Witam. Ta lokata Happy jest jeszcze? I to dalej najlepsza lokata z najwyższym oprocentowaniem czy coś nowego się pojawiło? I takie pytanko- załóżmy, że miałem taka lokatę, skończyła mi się, minęło np. 3 miesiące. Czy mogę znowu założyć taką lokatę?
Cytuj
Odpowiedź