• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

EKOprofit BOŚ Bank - czy warto otworzyć tam konto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 15:47
Witam .Spotkałam się z informacja ,że to najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe przy ROR wśród obecnie dostępnych .Mam swoje oszczędności wyłącznie na takim koncie w PKO.Zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienić banku? Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak w skali porównawczej wygląda mój obecny bank w stosunku do BOŚ? Jaki obecnie bank jest najbardziej korzystny dla klienta?
Cytuj
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 18:35
Wiesz jak to jest z tymi oprocentowaniami? Sa ,ale dla nowych klientów.Jak juz będziesz stałym klientem to i oprocentowanie nie będzie juz takie atrakcyjne.Najlepiej porównaj sobie oprocentowania na swoim koncie w teraźniejszym banku i w tym ,do którego zamierzasz się przenieść.W PKO ma konto moja mam i siostra ,ja w BZWBK i każda jest zadowolona.
Cytuj
tobekb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2016 14:56
powiem ci tyle - kazdy bank ma swoich zwolennikow o przeciwnikow.Ja bym konta nie zmienial ,bo po co? zeby zalapac sie na promocje za kilka zlotych na kilka miesiecy? te lokaty i te wszystkie zachety to jakis pic na wode.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 11:50
tobekb napisał
powiem ci tyle - kazdy bank ma swoich zwolennikow o przeciwnikow.Ja bym konta nie zmienial ,bo po co? zeby zalapac sie na promocje za kilka zlotych na kilka miesiecy? te lokaty i te wszystkie zachety to jakis pic na wode.
Nie zawsze, trzeba po prostu cierpliwie szuka. Da się znaleźć perełki.
Cytuj
Odpowiedź