• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata walutowa w Deutsche Banku. - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 9:58
Witam. Dostałem od dziadków na urodziny spora sumę w euro.Chciałem to sprzedać i w złotówkach założyć jakąś lokatę .Pieniądze jak na razie nie są mi potrzebne.Dowiedziałem się o lokacie w euro w Deutsche Banku. Istnieje możliwość negocjowania indywidualnych stawek procentowych.Sądzę ,że nie będą one zbyt wysokie.Nigdy nie miałem lokaty w obcej walucie ,ale chyba warto ? Poradźcie dowiadywać się o niej konkretnie ? A może dać sobie spokój?
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 10:18
A jakie tam jest oprocentowanie, te walutowe lokaty to chyba nie jest zbyt mega interes.
Cytuj
JanuszPor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 11:46
Pytanie zasadnicze czy będą CI potrzebne te pieniądze- euro. Czy już nie i możesz je spokojnie wymienić?
Cytuj
lutek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 12:38
Ja swego czasu zarabiałem w euro ,więc i na konto wpłacałem euro.Miałem lokatę w BIZ Banku.No cóż oprocentowanie lokat walutowych nie zachwyca.Kursy walut zmieniają się dynamicznie, zagraniczne stopy procentowe są na bardzo niskim poziomie.No a le na jakim sa nasze krajowe?J Ja wybrałem tak wtedy ,bo nie miałem zbytnio czasu na zamianę na złotówki i rozdrabnianie na lokaty moich oszczędności.Teraz chyba jest kryzys ogólny i juz sam nie wiem jak oszczędzać? Chyba jak ma się przyzwoitą ilość pieniędzy to tylko warto wybrać nieruchomość .
Cytuj
JanuszPor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 12:46
Warto tez brac pod uwage kursy, chociaz tego sie nie przewidzi, ale jak złoty słaby to mozna trzymać w euro.
Cytuj
Odpowiedź