• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobra lokata 5% Deutch Bank - czy warto ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pezet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 8:53
Witam .Dostałem spadek - suma 100000 zł. i szczerze powiem ,że nie za bardzo wiem jak je zainwestować .Przejrzałem ostatnio lokaty na rynku i znalazłem ta depozytowa na 5%.Większego oprocentowania nie ma nigdzie.Musiałbym załozyć w banku konto osobiste ,to jest warunek.Te pieniądze nie sa mi na razie potrzebne i spokojnie mógłbym je ulokowac nawet do 5 lat.Myślicie ,że warto? Jak to teraz jest z lokatami tego rodzaju?
Cytuj
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 10:11
Skontaktuj sie z jakims doradzac, szkoda ta kase na lokatach trzymać. na pewno coś poleci.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 19:57
pezet napisał
Witam .Dostałem spadek - suma 100000 zł. i szczerze powiem ,że nie za bardzo wiem jak je zainwestować .Przejrzałem ostatnio lokaty na rynku i znalazłem ta depozytowa na 5%.Większego oprocentowania nie ma nigdzie.Musiałbym załozyć w banku konto osobiste ,to jest warunek.Te pieniądze nie sa mi na razie potrzebne i spokojnie mógłbym je ulokowac nawet do 5 lat.Myślicie ,że warto? Jak to teraz jest z lokatami tego rodzaju?


Trzeba dobrze czytać warunki lokaty. Ta z oprocentowaniem 5% jest max na 10.000 zł. Można założyć tylko jedną lokatę. Okres lokaty 2 m-ce. Warunek - konto. A więc coś za coś.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
KacperL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 13:35
A gdzie na rozsądny zysk można ulokować kwotę około 80000 ? Nie mam chęci ,żeby ją rozbijać na mniejsze kwoty i potem pilnować co gdzie mam .Chciałbym ,żeby pieniądze spokojnie leżąc w banku zarobiły coś .Ale z tego co widze ,to jednak będę zmuszony sumę podzielić na mniejsze kwoty ,na te lokaty 3miesieczne odnawialne .A może ktoś coś konkretnie mi doradzi?
Cytuj
Tomasz JarockiNiezależny Doradca

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 258 razy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 20:30
pezet napisał
Dostałem spadek - suma 100000 zł.Te pieniądze nie sa mi na razie potrzebne i spokojnie mógłbym je ulokowac nawet do 5 lat.Myślicie ,że warto? Jak to teraz jest z lokatami tego rodzaju?

Lokaty odnawiane na tych samych warunkach mają aktualnie oprocentowanie zwykle poniżej 3%. Lepsze zyski proponują jedynie na chwilę banki chcące przyciągnąć nowych klientów, ewentualnie mające problem z odpowiednią bazą depozytową. Nadzór od kilku lat dba o podniesienie bezpieczeństwa systemu bankowego, m.in. poprzez zwiększenie wymaganego współczynnika wypłacalności (stosunek depozytów do udzielonych kredytów), który jest na wysokim poziomie w porównaniu do banków zachodnich.

Te fakty kierują wzrok na okazje inwestycyjne dające ponadprzeciętne zyski na tle marnego oprocentowania lokat:
http://www.comperia.pl/forum/lokaty/5860-jak-inwestowac-w-obligacje.html

Zapraszam do zadawania pytań i kontaktu na priv
Pozdrawiam
Tomasz Jarocki
Ekspert Comperia.pl
Cytuj
NIEZALEŻNY DORADCA FINANSOWY
doradca@dywidenda.com.pl
Odpowiedź