• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

mBank lokata progres.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MarcinP

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 19:56
Cześć .Jestem klientem tego banku i dziś po wizycie w nim wziąłem kilka reklam .Moja uwagę zwróciła lokata progres z rosnącym oprocentowaniem 3%.Czy to 3% to górne oprocentowanie w trakcie trwania lokaty? Czy może być wyższe? Kusi mnie tym ,że można
już ja założyć od 500 zł.A moze oprocentowanie na lokatach oszczędnościowych jest wyższe?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.2.2016 10:53
Kredyty mają oprocentowanie OD a depozyty DO określonej wartości.

Znajdź lokatę w sieci, poczytaj regulamin. Wszystko tam będzie napisane.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Karol

Niezarejestrowani

20.2.2016 23:49
Też jestem klientem mBanku, ale oferty depozytowe to mają takie sobie. Lokata progres jest dla osób, które nie umieją liczyć. Skoro piszesz o 3% to masz zapewne na myśli lokatę 12 miesięczną. Oprocentowanie zmienia się co miesiąc (o 0,1 pp), zaczynając od 0,4%, a kończąc na 3% w ostatnim miesiąca trwania lokaty. Czyli w efekcie w skali roku wyniesie zawrotne 1,4 %! co zresztą jest napisane małym druczkiem w opisie tej lokaty. Jedyną zaletą tej lokaty jest wypłata całości odsetek naliczonych do dnia jej wcześniejszego zerwania. Ale wtedy efektywne oprocentowanie wyjdzie nam jeszcze niższe.
Jeśli chcesz ulokować niedużą kwotę to możesz zainteresować się Kontem Godnym Polecenia w BZ WBK. Tam masz na koncie oprocentowanie 4% dla kwoty do 4 000 zł, a ewentualna nadwyżka ponad 4000 zł jest oprocentowana na 1%. Oprocentowanie takie, podobnie jak brak opłat za kartę MasterCard Omni obowiązuje aż do 30.06.2017 roku. Czyli w tym przypadku masz "lokatę" 4% (dla 4 000 zł) na półtora roku i do tego ze swobodnym dostępem do tych pieniędzy.
Innym rozwiązaniem może być konto oszczędnościowe BGŻ Optima, w tej chwili (do 7.04) oprocentowanie wynosi tam 2,7% do 100 000 zł. A do tego dla nowych klientów jest 3 miesięczna Lokata Bezkarna od 1000 do 100 000 zł z oprocentowaniem 3,2.
Cytuj
mirkaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2016 18:09
Cześć .A to konto godne polecenia to jest dostępne i dla stałych klientów?Bo ja mam rachunek w BZWBK ale chyba nie z takim oprocentowaniem > Musze dokładnie przeczytać oferty na stronie banku .Dzięki:)
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

22.2.2016 9:28
No właśnie sprawa jest niejasna ze starymi klientami. Jeśli dobrze rozumiem, to próba przekształcenia obecnego konta na KGP (w sensie załatwienia sprawy w placówce) nie będzie objęta promocją. Ale czy dotychczasowy klient może sobie założyć KGP w promocji tego nie wiem.
Jest taki zapis:
BZ WBK napisał
Do promocji możesz przystąpić do 30.06.2016 r. składając wniosek o konto z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 przez internet, telefon lub w aplikacji mobilnej BZWBK24 i zawierając umowę poprzez przelew internetowy (weryfikacyjny) z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera. Oferta nie jest dostępna w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24, ani w placówkach Banku. Pamiętaj, że aby skorzystać z promocji cenowej dotyczącej karty we wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (nie możesz złożyć również sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych). Możesz otworzyć tylko jedno konto z wykorzystaniem przelewu internetowego (weryfikacyjnego) z innego banku.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 10:01
Wynika z tego ,że tylko dla nowych klientów jest to konto godne polecenia.Szkoda ,ze raczej wszystko co kuszące to tylko dla pozyskania nowego klienta .Tak jest teraz we wszystkich bankach .Te lokaty czy konta z wysokimi oprocentowaniami są tylko dla nowych klientów .A co ze starymi i tymi wiernymi?Odeszli w zapomnienie?
Cytuj
JulianT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 11:51
Kadża napisał
Wynika z tego ,że tylko dla nowych klientów jest to konto godne polecenia.Szkoda ,ze raczej wszystko co kuszące to tylko dla pozyskania nowego klienta .Tak jest teraz we wszystkich bankach .Te lokaty czy konta z wysokimi oprocentowaniami są tylko dla nowych klientów .A co ze starymi i tymi wiernymi?Odeszli w zapomnienie?
No niestety, ale pamiętajmy, że stary klient w jednym banku to nowy klient w drugim:).
Cytuj
Dariusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 11:47
Karol napisał
Też jestem klientem mBanku, ale oferty depozytowe to mają takie sobie. Lokata progres jest dla osób, które nie umieją liczyć. Skoro piszesz o 3% to masz zapewne na myśli lokatę 12 miesięczną. Oprocentowanie zmienia się co miesiąc (o 0,1 pp), zaczynając od 0,4%, a kończąc na 3% w ostatnim miesiąca trwania lokaty. Czyli w efekcie w skali roku wyniesie zawrotne 1,4 %! co zresztą jest napisane małym druczkiem w opisie tej lokaty. Jedyną zaletą tej lokaty jest wypłata całości odsetek naliczonych do dnia jej wcześniejszego zerwania. Ale wtedy efektywne oprocentowanie wyjdzie nam jeszcze niższe.
Jeśli chcesz ulokować niedużą kwotę to możesz zainteresować się Kontem Godnym Polecenia w BZ WBK. Tam masz na koncie oprocentowanie 4% dla kwoty do 4 000 zł, a ewentualna nadwyżka ponad 4000 zł jest oprocentowana na 1%. Oprocentowanie takie, podobnie jak brak opłat za kartę MasterCard Omni obowiązuje aż do 30.06.2017 roku. Czyli w tym przypadku masz "lokatę" 4% (dla 4 000 zł) na półtora roku i do tego ze swobodnym dostępem do tych pieniędzy.
Innym rozwiązaniem może być konto oszczędnościowe BGŻ Optima, w tej chwili (do 7.04) oprocentowanie wynosi tam 2,7% do 100 000 zł. A do tego dla nowych klientów jest 3 miesięczna Lokata Bezkarna od 1000 do 100 000 zł z oprocentowaniem 3,2.
No to jest zwykly chwyt, czlwike mysli : ocho! bede miał 3proc. a potem ledwie pare groszy dostanie, zreszta 3 proc. to tez wcale nie jest duzo.
Cytuj
Odpowiedź