• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Toyota Bank czy warto.?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mikolajR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2016 19:04
witam .mam do ulokowania 10000.wiem ,ze oprocentowania teraz kiepskie raczej wszedzie a mi zalezy na takiej lokacie ,zebym mogl pieniadze wycofac kiedy chce i nie stracic odsetek za czas kiedy leza w banku.znalazlem taka oferte w toyotabanku ,ale musze przyznac ze nie wiem co to za bank i czy warto? opinii na jego temat malo ,nie wiem co robic? ulokowac moze lepiej te pieniadze na koncie ror? bo przeciez w domu nie bede trzymal.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 14:16
RORy są zwykle nieoprocentowane. Sprawdź konta oszczędnościowe, Smart Bank, Optima itp...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
ilion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 18:51
A nie zastanawiałeś się jednak nad krótka lokatą ? Jak masz taka sporą sumę to przecież mógłbyś założyć lokatę na 3 miesiące /Happy/ a resztę pieniędzy na jakimś koncie oszczędnościowym ,żebyś mógł z nich korzystać kiedy chcesz.Musisz przejrzeć oferty.Ja trzymam na oszczędnościowym w BZWBK.Nie ma szału ,ale coś tam co miesiąc dopisują .
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.2.2016 15:58
z toyoty dobre są samochody...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
mikolajR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2016 20:33
Artur Sarnecki napisał
z toyoty dobre są samochody...
Tego to mi nikt nie musi podpowiadać ,bo mam taka 4 rok od nowości .Ale co zrobić z tymi oszczędnościami ,żebym mógł z nich swobodnie korzystać i coś w międzyczasie zyskać ?
Cytuj
Dariusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 12:29
Załóż sobie konto oszczędnościowe, np. w BGŻ Optima, wiekszy zysk niz na lokatach
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 11:12
No niestety, tak to teraz wygląda. Chociaż to nie do końca prawda, Średnie oprocentowanie lokat wynosi 1,55 proc., a kont oszczędnościowych 1.43 proc.
Cytuj
Sema Catalova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2017 16:05
Toyota Bank z tego, co czytałem ostatnio ma jakieś konta co pomnażają procent oszczędnościowy co rok. Bodajże wychodzi w 4 roku ok 4.5%, więc to jest na prawdę spory procent dla zwyczajnej lokaty. Ja mam akurat u nich konto firmowe z linią kredytową, ale oprocentowanie jest powyżej 5% więc to nadal przyzwoity procent.
Cytuj
Pawe411

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2017 13:02
Mój ojciec korzysta i mówi że warto
Cytuj
zawada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

dzisiaj, 10:26
daj sobie spokój z toyota... pomysl lepiej o rachunku oszczednosciowym, np. w orange finanse jest 3,5%
Cytuj
Odpowiedź