• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

giełda od podstaw

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2014 12:16
Gracie na giełdzie? Jak zaczynaliscie? Są jakies ksiązki zeby nauczyć sie podstaw. Tak szukam jakiegos rozwiazania i coraz bardziej sie zastanawiam czy po prostu nie zacac grac na giełdzie. Troche sie boje, bo niezbyt sie znam, ale to moze byc jedyne wyjscie, nie bede trzymał pieniedzy na lokacie na 1,5 proc.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.6.2014 18:22
Jak sie nie znasz na giełdzie to lokuj nawet na 1proc. w przeciwnym razie stracisz :D
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:28
Ja uczyłem się na programie Plus 500 - to jest naprawdę dobra rzeczk można inwestować na początek wirtualnie, zobaczyć jak się reaguje na spadek i w ogóle jakie ma się podejście do sprawy, a po jakimś czasie spróbować "w realu". Podobno niektóry na początku inwestują małe pieniądze, żeby sprawdzić się w tym.
Cytuj
Ania z Zielonego Wzgórza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 15:13
w internecie jest wiele poradników nt. podstaw inwestowania, a także wiele tematycznych e-booków. Niektórzy twierdzą, że najlepiej uczyć się w praktyce, ale tak na prawdę ucząc się teorii ze specjalistycznych podręczników można wykreować własną taktykę. Tam często opisane są różne sytuacje, częste błędy, spostrzeżenia doświadczonych ludzi. Wiadomo, można dojść do tego samemu, ale to trochę potrwa, lepiej wcześnie zadbać o wiedzę teoretyczną. Zarówno dotyczącą działań, jak i podstawowych i tych bardziej ''ekspertowskich'' pojęć.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 0:14
Zarówno wiedza teoretyczna jak i praktyka w tym przypadku ma znaczenie. Słyszałam o tym programie Plus500. Z tego co pamiętam, osiągając jakąś sumę w pieniądzach wirtualnych można wymienić je na prawdziwe. Myślę, że to bardzo dobra motywacja do nauki, a i dobry zysk dla pasjonatów giełdy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 11:35
Kamila Bębenek napisał
Zarówno wiedza teoretyczna jak i praktyka w tym przypadku ma znaczenie. Słyszałam o tym programie Plus500. Z tego co pamiętam, osiągając jakąś sumę w pieniądzach wirtualnych można wymienić je na prawdziwe. Myślę, że to bardzo dobra motywacja do nauki, a i dobry zysk dla pasjonatów giełdy.
Tez słyszałem o tym. Na maila mi przychodzą jakieś informacje, ale trochę nie wiem jak zacząć z tym zabawę. Żeby nie utopić na początku żadnych pieniędzy, a czegoś się nauczyć.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 11:47
Ja z ciekawości zaczęłam się bawić no i oczywiście przy rejestracji podałam na wszelki wypadek nie swoje dane, takie kompletnie wymyślone. Fajna zabawa i chyba bezpieczna, tak mi się przynajmniej wydaje, szukałam opinii i jakichkolwiek innych informacji w internecie i nie znalazłam kompletnie nic negatywnego, co jest chyba dobrym zwiastunem.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:55
Mówicie, ze ten plus 500 bedzie na pcozatek dobrym tutorialem. Moze i tak... ja dostaje od nich maile, ale jakos myslalem ze to jakis spac. Moze jednak sie zdecyduje w takim razie. Bo coraz bardziej pomysl na te zabawe mi sie podoba.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:15
Ja widziałam kiedys ze sa takie darmowe programy do pobrania na internecie gdzie możesz samemu ćwiczyć sobie taka gre na giełdzie. To tak jakby symulator, masz tam, normalnie wzloty i upadki. Dobrze na czymś takim poćwiczyć.
Cytuj
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 18:10
dokładnie jest program Plus500. dobry zarówno do symulacji jak i do rozpoczęcia prawdziwej gry. jest to sprawdzone, nie ma co się obawiać że zyskane środki nie są wypłacane, a ostatnio widziałem ze jest tez aplikacja na androida, więc można się bawić wszędzie.
Cytuj
Carpe diem
Odpowiedź